Skoči na vsebino

A kdo še igra Halo na x360?


purplewolfnik

Priporočene objave

Sem ti na pol odgovoril tu: http://www.konzole-slovenija.com/forum/showthread.php?p=146942

Ne kaze najboljse. Vsaj, kolikor jaz vem. Odgovor na kratko bi bil, da ce si slucajno lastis PS4, joinaj naso Destiny bando tam, ker smo gor se zadnji pribezniki iz starih (dobrih) Halo cajtov in kjer igramo PvP v podobnem tekmovalnem duhu.

Ce ne... Well, jaz sem rekel, da kak H5+box bi si celo sel nabaviti, ce bi vedel, da bo kaj ok folka, ki bo to igralo zaprav. Zivi bili pa videli, I guess. Ti pa vsekakor porocaj. B)

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...

Yoseep, se ti zajebavas, destiny... :D ok star post, ampak a je mogoce od tega se kj res? Nekak sm res ze mislu da sploh ni nikogar vec k bi se razmislu kj v halo stilu. Destiny je biu men (x360) res hype sam sem tud hitr zgubu vs ta hype, ker tko kot pravs suprce izza vogla res niso kul, plus se marsikej se najde. Ampak dost o destiny and back to halo, js sm vedno za halo, edin res je potrebn team al pa vsaj eden soigralc k vsaj ne uporabla AR... tko da na 360 sem in za kerkol halo, ampak nekak cakam na xone tko da v kratkem presaltam na mmc in cez mesc ziher na 5... upam da se res mal nabere poznavalcev hala.

purplewolfnik, ti pa ce tud se spilas, sam addej bmxrider4331 pa se odpsila kej :D

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.