Jump to content

[PS2] ps2 (pomoč)

danger

Recommended Posts

kje bi dobil kabel za ps2.

kateri kabel, če rabiš

-elektrika 220v kabel 4eur

-rgb kabel original 4eur

-rgb barvni kabel od 6 do 15 eur

policaj sej mi ga je že dirt našel kabel ki bi lahko priklopil na barvni televizor čeprav je napisal da je za elcede televizor sem jaz prebral in je taprav. :cool:

kje bi dobil kabel za ps2.

kateri kabel, če rabiš

-elektrika 220v kabel 4eur

-rgb kabel original 4eur

-rgb barvni kabel od 6 do 15 eur

policaj sej mi ga je že dirt našel kabel ki bi lahko priklopil na barvni televizor čeprav je napisal da je za elcede televizor sem jaz prebral in je taprav. :cool:

:rock:
sig-4-si-2-sispeed_479.gif

Dirt sm zate :rock: ej ku si ti mal mahjen na colina, al maš sm tak nik, hotu sm mu rečt da tega ne nuca, da je za 4eur čist pravi....

Drgač pa o novem Dirt-u je dobr, le, lepa grafika, ful realnih stvari, velik vozil, lepa niotranjost, veliko kamer, odlično modelirane podlage, vse je prekomerno lepo, res odličen špil..... :headscratch: sm madona kot sm reku, igralnost so ga pa posrali, za vse laike bo odlična, zame ni dobra, ker ne diši niti 1% po simulaciji, pač se bo moral code fino podruditi in dati končno neko na pol simulacijo, ne pa skorajda 100% arkado, žal, špil totalno hud, vendarkle zame porazna igralnost, pa sej ni slaba,sm prelahka! :bringiton:

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!