Skoči na vsebino

Priporočene objave

  • vrhovni

EA bo jutri objavil prve podrobnosti o igri o novi FIFI - FIFI 16.

Navedek
EA Sports will reveal a brand new gameplay feature for the upcoming FIFA 16---the first details on this year's edition of the long-running footie series---this Thursday.

CGBzYncWMAAnlGO.jpg

Uradni napovednik:

 

10573384652.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

absolutno nisem to hotel namignit. Po mojem mnenju najboljša fifa vseh časov kaj se tiče igralnosti vs AI.

15ka je dobesedno nula proti 16ki iz tega vidika. Zaj sem v 2 urah igral 15ko, PES16 demo in fifa16 demo. In si po mojem mnenju tudi tako sledijo po igralnosti. Pace is gone v zadnjih dveh. Dominira build up play, moč igralcev in agilnost messi. Vendar zarad pametnejsega branjenja ni vec run skoz tak uspešen kot v 15ki. Obcutek imam res kot da prvic v zgodovini fife igram tekmo. Pes pa mora nujno odpravit A+B auto defendanje!

Sel sem FUT vs Chelsea na professional 2x in obojekrat bila čudovita tekma. Igranje do podaljskov brez gola.Build up play in neverjetno lepi protinapadi, da mi čeljust dol padla in to iz obeh strani. Prvo sem zgubil z 1:0 in se nisem počutil oguljofanegaker je gol bil dosezen iz lepega protinapada in ne pinkponk pasiranja in headerja kot to zna 15ka, saj zaradi mojega defendanja so druga ko headeri za AI skoraj nemogoči, drugo pa zmago z 2:0 Suarez je naredil spremembo z svojo močjo.

Je pa RB+A pass malo sumljivo močni. Na srečo ga slab sprejem oblaži.

Chemistry v FUT se mi pa tudi zdi da je le placebo.

Urejano od Sawyer
Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.