Skoči na vsebino

Priporočene objave

  • vrhovni
Torej boš lahko prenes iz pcja vlna konzolo? Ali kak to mislijo?

Poslano z mojega SM-G920F z uporabo Tapatalk

Kolikor sem sam razbral iz tega prispevka - ja.

Many Fallout fans are happy to know that for the very first time in the franchise history mods created for the PC version of Fallout 4 will be playable on consoles i.e PlayStation 4 and Xbox One.

When asked by Twitter user "Christian Vazquez": So referring to console modding, are we gonna be able to do everything a PC can do? Hines replied: "mods will be playable on consoles. The mod tools will not be released on console."

Torej ja. Kar bo na PCju ustvarjeno bo možno igrati na PS4 in Xbox One.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Ne, zakaj pa? Če misliš, da moraš kupit PC verzijo le zaradi moda je to zgrešen nakup. Vsaj po mojem mnenju. Modov bo malo morje in ni vrag da bo številu XY modov, ne boš našel takega, ki ti bo odgovarjal.

Kar se mi zdi v redu je to, da je sploh omogočeno da bo PC mode možno igrat na konzola verzijah igre. Lahko bi se zgodilo to, da bi rekli enostavno ne, pa niso. Če ti je pa toliko do tega, da hočeš imet točno določen mod in da v vsej poplavi ne boš našel dotičnega, pol pa bogpomagaj, boš kupil PC verzijo.

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 5 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 10 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Lastniki PCjev ter Xbox Live Golda bodo ta vikend deležni zastonjske različice igre.

Za lastnike PCjev bo zastonjska različica igre (vključevala bo vso osnovno verzijo igre + mode) na voljo od jutri od 19. ure do 28. maja do 22. ure zvečer, medtem ko bodo lastniki Xbox Live Golda igro lahko igrali od 21. ure jutri zvečer do nedelje do 9. ure zjutraj.

 

Bo pa igra tačas na voljo tudi po znižani ceni na Steamu, Xbox ter PS online trgovini do 67%.

 

Vir

10573384652.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...
  • vrhovni

Fallout VR je potrjen za izid na HTC Vive za 12. december letos, medtem ko za PS VR datum izida še ni znan.

 

Navedek

In addition, DOOM VR will be winging its way to Sony’s virtual reality headset on December 1. Unfortunately, while Fallout VR is hitting stores on December 12, it looks like it’s only going to be available for Vive at present, with a PSVR release yet to be confirmed.

 

  • (po)hvala (+1) 1
  • za (+1) 1

10573384652.png

Link to comment
  • 5 years later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.