Skoči na vsebino

Uncharted: The Nathan Drake Collection


matej1990

Priporočene objave

  • vrhovni

Dolgo se je šušljalo in upalo... sedaj pa se je le uresničilo. Prihaja Uncharted: The Nathan Drake Collection za PS4!

post-803-144771098126_thumb.jpg Zadeva je pobegnila kar na uradni PSN strani v ZDA.

Kolekcija zajema Uncharted: Drake's Fortune (1), Uncharted 2:Among Thieves in Uncharted 3: Drake's Deception.

Tudi Neil Druckmann je samo še potrdil obstoj igre:

post-803-144771098147_thumb.png

Več naj bi bilo znanega danes popoldne.

Pričakuje se 1080p in 60fps, nekaj v stilu The Last of Us predelave na PS4.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

7. oktobra pri nas!

18265687679_5c090f620d_o.gif

Zanimivo je, da predelavo dela Bluepoint Games in ne Naughty Dog (upam da delajo na The Last of Us 2 :begging:). Sicer ni kaj za skrbet, saj so že odlično portali God of War, ICO, Metal Gear Solid Collection,...

Potrjen je 1080p in 60fps, izboljšane teksture, osvetlitev, modeli,...

Pre-order bonus je Nathan Drake Pack:

post-803-144771098193_thumb.png

includes single player skins of iconic Drake outfits as well as everyone’s favorite weapons: the Golden AK-47 and Golden 92FS guns

Ob digitalnem prednaročilu je priložena še dinamična tema.

Z nakupom igre si zagotoviš dostop do Uncharted 4 multiplayer bete!

Kot zanimivost: Uncharted serija je skupaj presegla več kot 21 milijonov prodanih izvodov in ima Metacritics povprečje 92.

Urejano od matej1990

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Uncharted 2 in 3 ne bosta imela MP. To potrjuje tudi boxart.

"No plans to release MP again. There’s access to the U4 beta so you’ll get your multiplayer fix."

post-4424-144771098215_thumb.jpg

Trilogija bo vsebovala tudi nove trofeje in photo mode!

From a technical standpoint, Uncharted: The Nathan Drake Collection will feature “better lighting, textures, and models, but also adding a range of improvements and additions across all three games including Photo Mode and new trophies.”

10573384652.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Na PSN je 60€, tako da bi morala biti fizična vsaj enaka cena oz. še nižja.

Nisem igral še nobenega dela. Komaj čakam :thumbsup::drool::beer:

Ne bo ti žal! Ko sem igral prvi del, je na začetku sicer malce trajalo, da se zaplete zgodba (dolg uvod), potem pa enostavno not padeš in igra samo preseneča. Ko že misliš da se igra bliža koncu, se ta še kar nadaljuje in zapleta zgodbo. Mene je res presenetila, ker deluje dokaj površinsko, v resnici pa ni.

No... verjetno mi ni treba omenit, da sem nato še v šusu preigral tudi drugi in tretji del. :D Oba samo še nadaljujeta odličnost, stem da te že pri uvodu postavita direkt v akcijo in zgodbo. :thumbsup:

U4 ga bo moral razturati (kar itak bo :rock:), da preseže prejšnje dele. Tako visokih pričakovanj že dolgo nisem imel.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Nisem igral še nobenega dela. Komaj čakam :thumbsup::drool::beer:

ja jaz nisem igral prvih dveh delov sem pa igral zadnji del uncharted ki je bil izdan na ps3 konzoli res je tako kot je matej1990 napisal malo traja ampak ko preigraš ti ni žal ni centa ki si ga dal za igro in komaj čakam da kolekcijo odigram potem pa umam da bo čimprej novi del uncharted ki pa po trailerjih izgleda absoltutno fantastičen in tega denarja ne obžalujem ker ga je vredna igra:):D:beer:

Link to comment
  • vrhovni
Na PSN je 60€, tako da bi morala biti fizična vsaj enaka cena oz. še nižja.

V teoriji ja. Ampak v praksi ni - po večini. Jaz sem naročil za 70€ zaradi dobrobita s shopto ker sem prekinil Rainbow Six Siege. Sicer mi pa gameplay zelo odgovarja tako da sploh ne dvomim da mi igra nebi.

10573384652.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

post-803-144771119928_thumb.jpg

we’re including an epic 48-page The Art of Uncharted Trilogy artbook, which includes a hand-picked selection of concept art from Drake’s Fortune, Among Thieves and Drake’s Deception – something that all Uncharted fans will enjoy.

The Special Edition also comes with an exquisitely designed steelbook and a handful of stickers.

All this, obviously in addition to the three Uncharted single player campaigns remastered in 1080p and 60fps and exclusive access to the Uncharted 4 multiplayer beta.

Na voljo od 7. oktobra dalje!

japanboy, komentar? :D

post-803-144771119903_thumb.jpg

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.