Skoči na vsebino

Uncharted: The Nathan Drake Collection


matej1990

Priporočene objave

  • vrhovni

Kar je vredno poudarit je, na brutal vam orožje ki ga imate da, če poberete isto orožje zgolj 2-4 naboje, 5 če imate res srečo. Najbolje v takem primeru je, če imate npr 2 kalašnikova in kako "pumpico" oz. šibrovko, da samo izmenjate equip s šibrovko (opremljen kalašnikov, vzamete šibrovko in zaključite s kalašnikov - kalašnikov). Potem dobite poln magazin nabojev s kalašnikovim - v nasprotnem primeru, če izberete oba kalašnikova enega za drugim pa kot sem povedal 2-5 nabojev več ne.

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Ti deliš nasprotnikom 0,5 damagea, oni tebi 4x količnik. Ponavadi "padeš" z 1, če ne pa vsaj 2. nabojem.

 

Navedek

Player has half as much health; Player pick ups very little ammo; Tweaks are disabled; The ability to grant the player weapons at any time from the menu is disabled. Enemies do not drop stealth-killed weapons; Most combat tutorials are disabled

 

Metki so omejeni, če pobiraš npr 2-3 kalašnikove, pumpice, pištole skratka karkoli. Stvar rešiš, da vmes izbereš drugo orožje, če je le-to seveda v bližini in potem reequipaš. Je mnogo lažje na ta način.

 

1. del sem oddelal, zdaj sem na 2. delu na 22 misiji. Odličen dodatek tale brutal, ampak moraš bit potrpežljiv.

 

Chapter 22 - bridge battle

 

 

Urejano od japanboy
Dodan video.

10573384652.png

Link to comment
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.