Skoči na vsebino

Priporočene objave

  • vrhovni

E3 2015 napovednik:

 

 

Navedek
In this fast-paced visceral melee combat experience you’ll carve a path of destruction through the chaos of a raging war as one of three great warrior legacies: bold Knights, brutal Vikings, or mysterious Samura

 

MP gameplay demo:

 

 

Urejano od japanboy
Dodan MP game demo.

10573384652.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 5 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 3 meseci ...
  • vrhovni

 

Vtisi o kampanji:

 

 

Ubisoft je najavil, da se bo igra zgledovala po uspešnem Rainbow Six Siege sistemu DLCjev. Najpomembnejši DLCji (mape in novi game modi) bodo na voljo brezplačno za vse igralce, medtem ko bodo novi heroti (kot operaterji pri R6 Siege) kot kaže na voljo proti plačilu. Najverjetneje bo tak kot Siege, kjer operaterje lahko odklenemo s plačilom in-game valute (Steel) ali pa pravim denarjem. Torej če v igri naberemo dovolj in-game denarja, potem je vse zastonj.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Kako se vam kaj zdi oz. ste sploh kaj sprobali?

 

Meni se zdi, da bo tole kr zajebano masterat, ker je čist preveč kombinacij :)

Sam sem sicer samo igral samo kakšno urico in me še malo mede, ker moraš za ene stvari uporabljati LS+gube, za druge pa RS+triggerje... in potem itak skos mešam to dvoje in gledam zakaj ne blocka  ali pa zakaj se zaletava namesto da bi usekal :)

 

Sem pa se jst zaenkrat pretepal samo proti botom v 2v2, se nisem še opogumil za pravi PvP :)

Očitno je včeraj bilo kar obljudeno, tam cirka 50k ljudi bilo online

Conali984.png

Link to comment

Jaz še trenutne bete sicer nisem probal, ampak po igrani alphi se mi igra ni zdela slaba in prav tako tudi dobra ne. Kombinacij je kar dosti ja, ampak slej ko prej se jih naučiš. Problem postane pri PvP kjer igraš 4v4. Nevem, če so kaj glede tega postimali, ker če si se spravil igrat sam in si slučajno naletel na ekipo, ni bilo osnovne šanse, da zmagaš, ker so večina skupaj in te napadejo vsi 4je. 

 

Verjetno bom igro nabavil, ko cena malo pade, ker sem velik ljubitelj vitezov in vikingov in me ful zanima kako bo sp. 

Link to comment
  • vrhovni

Enako je pri meni. Sem kar razočaran nad igro. Razlog:

Dne, 1/27/2017 at 13:19, Rossonerro76 pravi:

Prevec tipk/komand za moje pojme

Greš v boj, pa se počutim kot da igram Tekken ali pa Street Fighter, kjer samo masiram gumbe. Dobro, ni tak hudo, me pa definitivno spominja na takšno igranje.

Preveč ukazov za tako dinamično igro. Mogoče bi moral umiriti tempo in se lepo počasi lotiti napadov, ampak mi takšen pristop ni všeč.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.