Skoči na vsebino

Priporočene objave

Evo se moji vtisi: igral alpho in obe beti...meni je igra ful ql, ampak treba se zavedat, da je to v prvi vrsti pretepacina! Zelo poenostavljena pretepacina, kr ni lih dosti kombotov glede na ostale, ampak po drugi strani so zlo pomembni reflexi, kr tehnicno lahko vse napade branis/dodgas/techas. Tak da isto kot v drugih takih spilih, pac mors vedet, kdaj mas frame advantage, kdaj mors branit, kdaj guard breakat itd...na zacetku ti spamanje se lahko prinese kako zmago, ampak na visjih nivojih bos delezin samih parryev in udarcih po-nosu (pun intended :D). 

Glede SP kampanje: Vceraj sem preigral knights section v priblizno 3 urah na hard (kar pomeni da sn crkoval vmes :D)...zgodba je tak pac, lih tolk da je, zanimiva ampak ne lih globoka, ce so ostale sekcije podobne dolge, vec kot 10ur nimas kaj za delat, coop sam doda se enga igralca (pa mislim, da mal vec nasprotnikov)...je pa problem, da boj tu hitro postane dolgcajtn...za nasprotnike mas navadne creepe (one shot kill), neke viteze, ki so kao heroti z basic moveseti...tu pac spamas heavy attack pa upas da nebojo branli, pa ostale herote, kjer mors na hard malo defensivno spilat. Nasprotnikov je zlo dosti, zato jih skusas cimprej ubit, namest nekega metodicnega bojevanja, kr rata tecno :) Sefi so pol obicni heroji z vecjim health poolom in mogoce s kakim special abilityem.

Nakupa zgolj zarad kampanja nebi priporocal! mogoce kasneje, ce bo res poceni!

Fora je da je poudarek na boju, ki temelji na mind games in preigravanje nasprotnika...kar proti botom hitro rata nezanimivo. Res je da se nisn koncal kampanje, ce bo kaki epic twist, pa se moje mnenje spremeni, bom javil :D

Ce je pa kdo kupo predvsem za MP, in je zainteresiran za kaki skupni brawl al pa duel, pa naj se javi! :)

Urejano od Giogloorb
Link to comment
  • vrhovni

Ja, tole bojevanje je ravno mene odbilo do nakupa. Moraš se preveč poglobiti v igro, da veš kako in kaj storiti v boju. Ampak ko osvojiš prijeme, pa je verjetno zelo zabavno.

 

Pred 17 minutami, Giogloorb pravi:

Fora je da je poudarek na boju, ki temelji na mind games in preigravanje nasprotnika...

Bi se dalo debatirat. Obstaja namreč tudi zelo enostavna pot do zmage s pomočjo "THIS IS SPARTA!!!" pristopom. :D

 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

hmm, ja vidim, da ste tu kr nezadovoljni z bojem...sam kaksni boj pa ste pricakovali? oz. kaj bi spremenili, da bi bil boj zanimiv kot 1v1, pa tud mel dovolj globine, da nebi blo samo spamanje napadov?

 

Glede environmental killov se eni kr pritozujejo, da je cheap way, ampak men je ql dodatek in mi je kr zabavno, ko preobrnejo boj (razn ce jaz nastradam seveda :D)

Link to comment

Aha, mnja sej jaz v bistvu tud nisn pricakoval tak fejst pretepaski pristop, sam zaj ce bolje pomislim je to edini nacin,ce hoces met skill based realisticne fajte :)

Jaz mam naceloma rad pretepaske igre, sam moja tezava je, da mam reflexe kot mrtva krava (umrla vec kot 5 let nazaj) in muscle memory od zlate ribice z alcheimerom...ampak k sreci je net poln noobov, tak da se najde folk, ki jih z lahkoto koljem :D

Link to comment
  • Pred 5 meseci ...
  • Pred 3 meseci ...

Zopet imamo free weekend za for honor, do nedelje.

 

Xbox will start on November 8, 2017 at 11pm PST, and will end on November 12, 2017 at 11pm PST 
PS4* will start on November 9, 2017 at 9am PST, and will end on November 12, 2017 at 12pm PST 
PC** will start on November 9, 2017 at 9am PST, and will end on November 12, 2017 at 12pm PST

Conali984.png

Link to comment
  • Pred 7 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.