Skoči na vsebino

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands


Priporočene objave

  • vrhovni
Pred 59 minutami, TheRealDeal pravi:

To bo Division v preobleki. Day one sigurno ne kupim, sem se ze pri Divisionu opekel. Kasneje ko bo igri cena padla pa mogoce probam. 

 

Ti si se vsaj opeku :)). Pr men Division se zdaj ni okusil BR pogona PS4. Mam obcutek da bo prezimel v ovitku. :)) Edio med dopustom znam odigrat jo, ceprav me caka se Uncharted 4 pa ostalo kolesje...

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

Hype je bil prevelik na zaćetku in igra ni dosegla teh pričakovanj. No potem ko sem se spravil in samo single player odigral je OK. Sovražim pa tisto, ko folk igra pa čist naspidiran, ker je dobil vijolično orožje ... WTF :fryingpan:

 

Pri temu Wildlands eni stavijo na coop, samo kot je @matej1990 enkrat omenil, coop in odprti svet, to zna biti kaos :D Te filmčki gameplaya, ki nam jih prikazujejo, to je vse zrežirano. Vsi neki ful uigrani pa ob pravem času na pravem mestu ... my ass :D

mnovak91147.png

Link to comment
  • vrhovni
Pred 7 minutami, TheRealDeal pravi:

 Te filmčki gameplaya, ki nam jih prikazujejo, to je vse zrežirano. Vsi neki ful uigrani pa ob pravem času na pravem mestu ... my ass :D

Ravno tega se jaz bojim. :D Kao ful poudarek na taktičnem igranju, potem pa bo samo kaos na koncu in vsak po svoje igral. Že samo kot igralec če poštudiram, kje se mi te da čakat nekoga, da bo taktično podronal teren, jaz pa si ta čas naj jajce čoham?

Res komaj čakam beto, da vidim ali imam res čisto mimo predstavo o igri ali pa sem jo kolikor toliko zadel.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.