Skoči na vsebino

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands


Priporočene objave

  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...

Evo že obžalujem, da sem kupil igro :S Takšno bedarijo zna samo Ubisoft naredit. Zavzemanje "Outpostov" nima smisla, saj se enemy respawna v roku 5ih minut. Ravno tisti čar, ko spucaš cel kamp nasprotnikov in se matraš 30 min s stealth pristopom, potem pa zapustiš območje in ko prideš nazaj, tistih 30 min si stran vrgel. #IamPissedOff #UbiSucks #Skadijomiga  NE KUPUJTE TEGA SRANJA !!!!!!

Urejano od TheRealDeal

mnovak91147.png

Link to comment

Malo sem pogledal po tujih forumih in pravi folk, da se respawnajo zato, ker če bi se kdo od kolegov hotel pridružit tvoji igri in potem eno od svojih misij zagnat, da ne bi bilo vse prazno (v primeru, da si ti že spucal celo območje). 

 

Ali pa, ko v kampu nasprotnik odkrije padlega soborca, ki ga je pokosil metek tvojega sniperja, on takoj čudežno ve tvojo lokacijo, pa čeprav si skrit 200m od kampa in uporabljaš dušilec.  :thumbsup:

mnovak91147.png

Link to comment

Kot si opisal je res beda. V npr. Farcry mi je najbolj bilo spucat outpost s lokom in/ali silent takedown, ter zavzet regijo. (Posledica manj patrulj itd v okolici, ki bi te buzerirale) 

 

Morda pa se tudi respawnajo, da ostaneš Oz. Ostane Feeling covert guerilla bojevnika, ter ne zavzemas regij, ampak si skoz "covert operative behind enemy lines" 

 

Bi pa verjetno vseeno bilo boljše, da bi se respawnali šele ko nekdo zažene misijo na posamezni lokaciji. 

 

Ps. 200m je v bistvu ful blizu že za klasično pehoto :tepen:

Npr. Jurišne puške v Nato calibru 5.56 imajo maximum effective range na posamezno tarčo 500m ^^

Urejano od Bartala
Link to comment

@Bartala v realnosti ja, 200m je dokaj blizu. V igri pa je drugače :D Bil sem izven kampa v grmovju, oblečen v Ghillie, pa še noč je bila. Ni mi jasno kako so me odkrili le na podlagi trupla. :D 

 

Kar se pa spawna tiče, mogoče imaš prav. Ampak lahko bi naredili vsaj, da dokler ne eliminiraš glavnega "boss-a" v regiji, da se respawnajo, potem pa ne več. Kolikor sem dojel igro, je ravno v tem point, da eliminiraš kartel. 

mnovak91147.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 3 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.