Skoči na vsebino

The Legend of Zelda - Twilight Princess [Wii]


Priporočene objave

Nic ne bi zamudil. Jaz sem zacel zelde igrati komaj na GCju. Potem pa nadaljeval z link to the past na gba in the minish cap. Predvsem zadnjo stejem za svojo najljubso zeldo.

Ne vem ampak bolj mi sede risankasta kot odrasla grafika. Zato se tudi DS zelde bolj veselim. No vsekakor se tudi twilight princess vedno bolj veselim.

Je ze kdo vprasal ce bodo Wii in Zeldo prodajali tudi pri Müllerju ta december?

Link to comment
  • Odgovorov 471
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

+++ Ne vem ampak bolj mi sede risankasta kot odrasla grafika. Zato se tudi DS zelde bolj veselim. No vsekakor se tudi twilight princess vedno bolj veselim...

+1 WW zgleda super, zame najlepša igra, ki sem jo kdaj videl. Po slikah in filmčkih sodeč ji konkurira samo Okami, vendar se o tem ne morem osebno prepričati. TW pa mi ne deluje nič posebnega, za Kockine standarde je to velik dosežek, a za Wii niti ne toliko.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Ok, zakaj se nič ne govori o Zeldi?! Boljš da zato, ker jo vsi igrate in nimate šans, da bi kej pokomentirali! :D

Moje misli - čarobno. Grafično - ozr. bolje rečeno, umetniško - je igra nadnaravna. Ja, tehnološko ji marsikej fali napram x360 in ps3, predvsem teksture so precej žalostne, ampak vse to in še tisočkrat več nadoknadni z izjemno umetniško dušo. Nekatere scene (še najbolj "animacije") so res magične.

Igralno - tipična Zelda. Zame je to največji možen kompliment, za koga drugega mogoče ne. Prva ura se sicer precej vleče (kot v vseh Zeldah), kjer te seznanijo s svetom, tvojimi sposobnostmi in s tem, kaj se sploh dogaja .. ko pa se enkrat stvari dejansko začnejo dogajat - uau. Špilal sem dobre tri ure, pa sem komaj uspel priti do prvega templja, kaj šele da bi ga končal. In od začetne vasice naprej ni bilo trenutka, ko ne bi bil totalno navdušen nad špilom. In glede na videno do sedaj, zna biti tole še precej bolj epski špil kot Ocarina - čemur res veliko doprimorejo hudo dobre vmesne scene in kul glasba.

Aja, uporaba wiimotea za napadanje in ostale funkcije - po treh minutah ti preide v roke in sploh ne porajtaš več, da si prej 10 let Zeldo igral na drugačen način. Mečevanje je kul, z orožji na daljavo je ciljati mnogooo lažje kot s standardnim joypadom, po menijih pa itak šibaš, kot da bi bil to edini logičen način za uporabo. Po treh urah lahko mirno rečem, da so bili Gertsmannovi komentarji čisti debilizem. Stoopid fatass. :)

Zeruda is baaaaaaaack! :hyper:

Link to comment
Mečevanje je kul, z orožji na daljavo je ciljati mnogooo lažje kot s standardnim joypadom, po menijih pa itak šibaš, kot da bi bil to edini logičen način za uporabo. Po treh urah lahko mirno rečem, da so bili Gertsmannovi komentarji čisti debilizem. Stoopid fatass. :)

Zeruda is baaaaaaaack! :hyper:

Na daljavo je streljati lažje z Wiimoteom ? Po videih zgleda da roka kar trza in ne gre lepo meriti....ali so pa pri GS-ju rahitični ?

Gertsmannovi komentarji so pa itak debilizem na kvadrat.....

Grafika če je vsaj taka kot pri OoT bi jaz bil zadovoljen, le da se dobro igra.....Drugače pa mi ta TP zgleda druga najboljša zelda, takoj za OoT seveda.....em glede rib ...prosim če lakho kdo odgovori ...lahko ribe loviš kjerkoli in kadarkoli ? imaš vedno ribiško palico kre sebe ? ali je z ribami le to kakšen kvest ?

Zanimajo me tudi te živali ? Kaj lahko počneš vse z temi živalmi ? orel itd....ti lahko pomagajo ? kako ? Prosim eno konkretno razložitev....seveda ko se boste od TP lahko odlepili

Drugače pa uživajte vsi ki imate zeldo TP !!!!!

Dankešn

followmeontwitter.png
Link to comment

Na strateskih polozajih imas travco, na katero lahko zaspilas melodijo in tako priklices svojo zrebicko ali orla (do zdaj samo ta dva klical). Orel se ti vsede na roko in ga lahko usmeris, da mu poves kaj naj ti prinese/dol vrze. Ribe pa lovis kadar hoces, saj dobis ribisko palico od enega froca v trajno last. DrMiha, ko resujes macko, moras dve ribi ujet. :) Hud spil, sem ga celo noc spilal, ob 6 sem se spravil spat, ob 11 pa zbudil, da punco peljal delat, zdaj pa kmalu gremo naprej. :) Strelanje s fraco je taki hard core, da se o mecevanju ne pogovarjamo...

(:

Link to comment
Gost goldipoldi

Ima kdo kak hint glede lovljenja rib ker se že matram kakšni 2 urci brez uspeha. Lovim pa na pomolu tam kjer se mačka nahaja. Pa zanima me še kaj si lahko začnem z orlom, ki ga prikličem z travico ki se nahaja na strehi županove hiše.

Hvala in LP!

Link to comment

Ampak te fore s klcianjem, konjem... smo že videli v Kolosih, lovljenje rib smo tudi že videli, zganjanje živine tudi že v Pasjem življenju, no kjljub temu je igra zabavno ni pa nekaj novega, od vsega me mogoče moti le to, da l. 2007 ni posnetega govora, pa nekaj for je vsaj na začetku hmm čudnih ujeti moraš tri al štiri ribe, da jo končno lahko daš mački, da se vrne domov, predno zganjaš živino se moraš na konju pogovoriti s pastirjem, če si peš ni isto al kaj, ko zbiješ panj na tla tipček še kar naprej tam visi namesto, da bi šel pobrati... v glavnem kar nekaj motečih zadev, ki se upam, ne bodo nadaljevale, ko sem kupil fračo sem mislil, da jo bom lahko šenkal mulariji...

ampak pod črto je še vedno zabavno :rock:

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.