Skoči na vsebino

[GC] najljubši karakter v SSBMju?


GBwallace

Priporočene objave

Falco in link. S falcom sem še vsakogar nalomil tolko da ni res :bringiton: ---> :tepen: falco ima nekako najboljše razmerje med speedom in powerjem :car:

drugače pa lahko v novem SSB pričakujemo like iz nove zelde torej twilight princess (že kdo pomislil na linkovo preobrazbo v wolf form kot se zelda preobrazi v sheika ? )

Link to comment

kaj da ne, z njim si uspaval ostale :tepen:

In kaj potem? Preden Jigglypuff odpoje do konca se že zbudiš in ga komot udariš med tem ko on še poje, tako da je ta napad bolj kot ne neuporaben.

Falco in link. S falcom sem še vsakogar nalomil tolko da ni res :bringiton: ---> :tepen: falco ima nekako najboljše razmerje med speedom in powerjem :car:

V resnici je fox na "lestvici moči" uvrščen kar precej višje od Falcota, ravno tako kot je Marth pred Royem, čeprav se oba na prvi pogled zdita boljša. Pri Falcotu in Foxu je se mi zdi fora v njihovem -->B napadu in seveda še drugih majhnih razlikah.

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...
  • 2 years later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.