Skoči na vsebino

[PS2] po PS2 Avstrijo?


kifni

Priporočene objave

NE KUPIT!

če ti gre glavna enota laser, jo je zelo težko dobiti košta pa debelih 100eur, za ps wto je na kupe delov, pa močno dvomim, ker konzole ni že kr 1,5leta v optoku, raje ps two in imaš mir!

če pa hočeš met hd, lahko kupiš za 20eur uničeno bajsiko in igraš igre, sej kdor išče debelo jo išče le za hd igranje itd+pogoj moraš met network adapter, pa smo spet tam ga ni in ni...

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment
NE KUPIT!

če ti gre glavna enota laser, jo je zelo težko dobiti košta pa debelih 100eur, za ps wto je na kupe delov, pa močno dvomim, ker konzole ni že kr 1,5leta v optoku, raje ps two in imaš mir!

če pa hočeš met hd, lahko kupiš za 20eur uničeno bajsiko in igraš igre, sej kdor išče debelo jo išče le za hd igranje itd+pogoj moraš met network adapter, pa smo spet tam ga ni in ni...

ja to imaš pa prav res vse je tok drago skup da je kupovanje ps2 fat verzijo kar brezveze :china: no naj se sam odloči če ga je pa že kupil pa sej je njegova stvar tudi če si ga kupi :rock:

sig-4-si-2-sispeed_479.gif
Link to comment

Ne mi govort kaj je dobr in kaj ne. Sem star maček v tem in jo obvaladam. Network adapter pa že imam. Všeč mi je zato ker je disk lepo spravljen v ohišju in lepo gor narožiš filme in OPOZORILO. Laser se ne bo pokvaril če ga ne uporabljaš. Notri bo edino original igra od PS1 za exploit. Al bom pa Infinity čip premontiral iz tastare in naštimal DEV1 ali DEV2.

Opozorilo: AndY1

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.