Skoči na vsebino

Xbox 360 in racunalniski monitor


swordfish

Priporočene objave

Glede na to, da omenjen LCD glih podpira kompozitni vhod (tako kot Triggerjev) sklepam, da je uporabil kompozitni kabel (rdeč rumen in bel činč) za ultimativno gnojno sliko. Pojdi in nabavi X360 VGA kabel. zahvalil se nam boš kasneje. :cool:

Trigger: ti si na monitorju (ki ima tudi integrirane zvočnike) pač imel kot po navadi ženske audio vtičnice. To bi bilo idealno, če bi uporabljeni VGA kabel, ki ga je posodil Sebek, bil standardni Microsoftov, ki ima audio izhoda moška, kar pač paše (vele-duh). No, sebkov je imel izhoda glihtako ženska in zato bi potem morali imeti še en vmesni kabel z moškim izhodom na obeh straneh (tipičen audio kabel), ki ga pa tam v tistem trenutku nisem našel. Ergo, no zvoka. A če kupiš original M$ VGA kabel, boš imel tudi zvok out of the box. :thumbup:

Link to comment

Zacel sem sumiti, da je moj 226bw vse prej kot S verzija, saj barve v skate-u nekam zelooo sumljivo vlecejo na modro. Najbolj se pozna v kaksnih bolj temnih prostorih.

Malo sem gledal po netu in nasel navodila kako nastavit barve. Sta 2 nacina: s programom preko racunalnika oz rocno.

Zdej me pa zanima, ce priklopim zadevo na prenosnika in poiskusam nastavit, bodo barve ql tudi ko priklopim nazaj na xbox (sej mogoce neumno vprasanje pa vsseeno :S ).

crype.gif
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Gost MrQuestion

Mene pa zanima če lahko imaš na monitorju HD in s kirim kablom je to mogoče. Zanima me tudi kak je če maš npr 22'' wide screen pa sm nekje preral da xbox360 prek nekega kabla ne podpira 22'' ws kiro resolucijo si potem izbereš

Link to comment

720p,1080i, monitor itak sam pol pošlihta da je slika kot se zagre. je pa res da če bi bil support do teh 1680x1050 resolucij bi bila slika dosti lepša. Sej možno da je že, če pa še ne bo pa v kratkem prišel update.

kabel je lahko vga. tega imajo vsi monitorji, potem pa če ma monitor priključke za hdmi in component pa lahko še s slednjima

Link to comment

Samo ne pozabi, da rabiš za X360ja še poseben VGA kabel, ki ga ne dobiš niti v premium paketu zraven. Je pa vseeno vreden nakupa, če imaš monitor. :)

Drugače pa ja, monitor pretvori v full screen karšnokoli resolucijo v primerno - tudi če je na X360u za output izbrana višja od nativne monitorja.

Bolj je catch v temu, da če že ni direktno podprta (kar zaenkrat žal nista ne 1440x900 ne 1600x1050), potem moramo najti resolucijo, ki se še najlepše pretvori v to, kar naš monitor prikazuje. Za 1600x1050 je recimo najboljša 1280x1024. Visoke vrednosti pomenijo, da podoba še vedno vsebuje veliko detajla, tako da imam s tem na 22" widescreenu zelo dobro sliko - le pikico (ampak res, PIKICO) je višja kot širša zaradi nativnega razmerja stranic monitorja, ki so 16:10 namesto 16:9, kot so to HD ready TVji in ostale polno podprte naprave. Ampak no, po dobrem mesecu Hala 3 v navezi s Samsungom 226 BW(S) se SPLOH ne pritožujem. Če bodo pa kdaj podprli 1600x1050 output, potem pa sploh zmaga. :innocent:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Um sorry mal n00biš vprašanje....

A se da z http://www.xbox.com/en-GB/hardware/x/xbox360componenthdcable/

priklopit skozi scart razdelilec na tv?

In kam za vraga se vštekata tista druga 2 vtiča pri http://www.xbox.com/en-GB/hardware/x/xbox360vgahdcable/?

(Saj to je namenjeno za priklop na LCD monitorje, ane?)

Xboxa 360 še nimam da bi probal, čakam na akcijo od playgame, ali pa na božičkove prispevke.

Pred koncem januarja nesem xbox360 iz trgovine tako ale drugače :evil:

Link to comment
Pri komponentem kablu uporabiš samo rdečo, belo in rumeno. Pri VGA kablu sta pa tista dva dodatna za zvok, druga opcija je pa optika.

Torej lahko tisti hd kabel uporabljam kot navaden kabel, hvala :)

Kam pa naj priklopim potem tisti dodaten kabel za zvok?

Zaenkrat ima moj monitor samo VGA priklop, brez zvoka pa tudi nočem igrati :D

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.