Skoči na vsebino

Xbox 360 in racunalniski monitor


swordfish

Priporočene objave

Če te matra met v bistvu monitor in tv "v enem" pol je to rešitev. Sam je pa rezlika med 20" in 22" že kar opazna. Mislm da dobiš zj 226bw že za 320 € - pa še, če ga vzameš na firmo - se pravi še minus 50 € davka.

odločitev je pa tvoja!

Še za pomoč: link zadnje strani članka z ocenami (kar te zanima je verjetno "Gaming"):

http://www.behardware.com/articles/667- ... rdict.html

Frikozoid.png

ach1.png

Link to comment
Če te matra met v bistvu monitor in tv "v enem" pol je to rešitev. Sam je pa rezlika med 20" in 22" že kar opazna. Mislm da dobiš zj 226bw že za 320 € - pa še, če ga vzameš na firmo - se pravi še minus 50 € davka.

odločitev je pa tvoja!

Še za pomoč: link zadnje strani članka z ocenami (kar te zanima je verjetno "Gaming"):

http://www.behardware.com/articles/667- ... rdict.html

na kj morem paziti da dobim s-verzijo?

Link to comment

Macro - tut jst sm bil v taki dilemi. Sprva sem hotel lcd tv samo se ta v navezi s Pc-jem ne odnese najbol - vsaj za moje pojme.

Seveda jst bi si ga omislu namesto monitorja, a kaj nj - za moje trenutne potrebe je 2 much. Met na tv prkloplen pc - in sedet pred tv-jem na razdalji enega metra - ma pade mi glava stran :crybaby: . Poleg vsega pa v LJ tut nimam šanse digital TV (siol, ali t2) - kj nj z navadnim antenskim kablom počnem na LCD TV-ju?

Torej je odločitev padla - 226bw it is!!! Ni mi žal, čeprav pa vem, da si bom v kratkem kupil še en konkreten lcd tv.

Če te pa že tolko rajcajo TV-ji pa se posluži kake samsunga (40" - 102 cm diagonale) - cena 950 evrov???? :thumbup: Ostali 32" - pa cene nekje od 550 do 650 evrov!

Magic74: Preberi še enkrat Kekkenov masterpiece post ali:

http://www.behardware.com/articles/667- ... rdict.html

Frikozoid.png

ach1.png

Link to comment

Kater 24" za igre? Seveda, mislm imet za PC in xbox360 na njemu. Gledal sem sicer 245B ampak ima blazno visok input lag... Je pa zelo ugodn hehe.

No priporocite mi 24" monitorje s cim manjsim input lagom... Dellov 24 2407 naj bi bil primer za gaming? Pa valda da podpira 1080p ali preko VGA, DVI ali component vhoda, no ce ima kater HDMI tud dobr.

Malce sm gledu naj bi imel 2407 tezave s 1080p preko componentnega kabla...

Pa prekleto dragi so tile 24"...

DejchSLO.png
Link to comment

Lol nisem sploh vedu da delajo tko male LCD TVje.

Zato tud nevem al je tole dobra cena al ne, ampak vidim, da imajo druge artikle zelo drage. Plus, ker očitno se ti ne gre za neko kvaliteto (tale LCD je zelo bogi, svetilnost ...) Raje daš 600 evrov pa kupiš kje 32 LCD TV, pa še boljša svetilnost itd.

Kej več ti ne znam, povedat kr itak nč ne piše, niti a ma 720p i n1080i. Raje vzameš 19 monitor namest LCD TVja, minimalno se ti splača TVje jemat pr 32 naprej.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Kater 24" za igre? Seveda, mislm imet za PC in xbox360 na njemu. Gledal sem sicer 245B ampak ima blazno visok input lag... Je pa zelo ugodn hehe.

No priporocite mi 24" monitorje s cim manjsim input lagom... Dellov 24 2407 naj bi bil primer za gaming? Pa valda da podpira 1080p ali preko VGA, DVI ali component vhoda, no ce ima kater HDMI tud dobr.

Malce sm gledu naj bi imel 2407 tezave s 1080p preko componentnega kabla...

Pa prekleto dragi so tile 24"...

LG 24" je tud dobr. Stane okol 650€

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

Yo kekken, daj neke mi povej imam samsunga 17 coll z nativno resoulucijo 1280*1024, na tem tudi mislim furat halo3, odzivni čas ma tam 12 ms, kaj zdaj tole ima input lag al se to pojavi šele pri monitorjih od 20 coll naprej, ko sem igral gor halo2 nisem videl problemov?

Drugo kar pa je imajo lcd televizje input lag al je to tam odpravljeno ?

Osebno sploh nisem vedel za ta input lag.

Link to comment
za 630 dobis samsung 32s81b na bolhi....

torej 32 inchna stvar z zelo dobrimi karakteristikami.

mislim ne sanjaj o 24 :doh:

A ne vidš, da hoče met še PC priključen gor. :doh: :doh:

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

DEJCH - A bi bil 22" res premajhen (za ceno 320€) - ocenjen kot najbolši gaming monitor? Samsung 226bw (s panel). Ma resolucijo več kot le zadostno - poleg tega pa podpira HDCP standart - na testih pa je skos spravu tut že 1080p resolucijo. Je pa res, da na boksu ne boš videl več kot 720p, ker še ni dvi kabla za to mašinco.

Če pa res ciljaš na 24 pa ne bi bil zihr Resda so resolucije že full HD, a kokr prav Kekken - ena verzija samsunga ma prevelik input lag, za ostalo pa ne vem. Je pa res, da so cene že kr dost višje kot pr 22".

Frikozoid.png

ach1.png

Link to comment

Sej naceloma sm ze nekaj casa nazaj hotu kupt 226BW, toda k sm bral o teh verzijah je vsa zadeva dokaj zakomplicirana. Pa tud nebi rd se zajebu in mel sam HD Ready zadevo, ce je vsakemu jasno, da bo vec al mn cez leto ali 2 FullHD prakticno nuja. In ce ze kupujem neki takega, bi sigurno rad imel FullHD. 24" so pa se zmer predragi, tko da potem raje TV, toda FullHD tvji pa pod 1200€ tezka. Eh ja tezko je kupt tapravo stvar danes. :)

DejchSLO.png
Link to comment

Hja no, FullHD ločljivost sploh ni tako pomembna pri LCD-jih kot so naprimer kontrast, črnina, barve. Raje HDReady TV večje diagonale kot manjši FullHD, kjer pa tako in tako veržeš denar za tehnični podatek brez občutne koristi. Pod diagonalo 46 palcev se ne splača kupovati FullHD.

Eni bodo sicer zavzeto trdili, da vidijo razliko. Jaz jo tudi ... na kino platnu in ne na LCD-TVjih diagonale 42, 40, 37 ali 32-palcev, da ne omenjam manj.

FullHD? Ja v prihodnosti, ko bodo cene takšne kot so za HD Ready danes. In takrat kot bo tehnika za njimi bolj izpiljena kot je danes.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment
  • vrhovni

OK, prvo se opravičujem, ker to morda ni prava tema za takšna vprašanja, vendar je bilo tukaj največ povedanega glede tega.

Sam se zanimam za nakup LCD-ja Samsung 226BW, saj je res ultimativo dober (beri: najboljši) nakup pri gaming LCD-jih.

Prosil bi za pomoč, pri iskanju S verzije. Kot je že kekken3 napisal, moraš za S verzijo pogledati na zadnji strani LCD-ja, kjer so navedeni vsi podatki. Ker pa novejši Samsungi nimajo več navedenih modelov (A, C, S), pa bi rad zvedel, kako izveš kateri model je S verzija.

Temu sem v skrivnem menuju, do katerega pridemo z zmanjšanjem kontrasta in svetlosti na nulo, izhodom iz menuja in nato držanjem tipke "source" za 5-10 sekund uspel lepo prebrati.

Do sem je šlo vse lepo in prav. Nato pa se je zataknilo. Nikjer ne vem kje prebrati za kateri model gre. Bil sem v obeh BB v Mariboru in sem si izpisal podatke:

1.) LCD Samsung 226BW VERSION: M-ME22W0BAA-1002 , CHECKSUM: 87AA

2.) LCD Samsung 226BW VERSION: M-ME22W0BDA-1003 , CHECKSUM: C329

Zanima me, kje je razvidno za kateri model gre, predvidevam pa, da ni nobeden S. Kekken3 in Liverpool prosim za pomoč, saj si že lastita ta LCD, če pa ve kdo drug, pa prosim naj pove.

Hvala!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
Na mojem je razločno napisano, da gre za S različico (na zadnji strani, pod pokrovom). Najbolje, da s prodajalcem najdeta želeno različico.

Drugače pa gre za model izdelan pred 3 meseci.

Hmm... čudno. Na tem ni nič pisalo, sicer so to bili raztavni modeli, tako da vprašanje kako dolgo so že razstavljeni. Kljub temu pa me zanima kako iz teh kod vidiš ali je A, C ali S različica.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.