Skoči na vsebino

Xbox 360 in racunalniski monitor


swordfish

Priporočene objave

še vedno razmisljam med dvema monitorjoma za xbox,Samsung 226BW mi tok ušeč ker ne moreš na njemu gledat Tvja(ne mi govort da kupim kakšn LCD TV ali PLAZMO ker enostavno nimam denarja za to),zato zdj bolje razmisljam o LG M228WA ki pa ima TV priključek ,edino kar ni ql pr LGju je da ima 5 ms in zdej me zanima kako je s igranjem iger na njemu

hwala za odgovore

markolepisig1.png
Link to comment

Zaenkrat si lastim LCD 19", 4:3 :(

Ker uporabljam dotični monitor tako za Xbox 360 in PC stalno menjam kable... Obstaja kak switch, v katerega bi vtaknil VGA kabel od PC-ja in VGA kabel od Xboxa 360, na switchu pa bi izbral, katero sliko bi prikazoval monitor???

Namreč, na čase že prihaja do raznih rumenih slik (ob določenih položajih kabla) in predvidevam da zaradi stalnega pretikanja...

Link to comment
Obstaja VGA switch, sam mal boš mogu poiskat po trgovinah, ker ni ravno pogosta stvar. Sicer so pa s tega vidika monitorji z DVI in VGA vhodom majka (kot recimo 226BW). Na eno počiš PC, na drugo Xbox in sam s knofom spredi spreminjaš source :D

Bemti, zej si me pa še res prepričal v nakup... Le od kje naj zej denar dobim? :no_no:

Link to comment
še vedno razmisljam med dvema monitorjoma za xbox,Samsung 226BW mi tok ušeč ker ne moreš na njemu gledat Tvja(ne mi govort da kupim kakšn LCD TV ali PLAZMO ker enostavno nimam denarja za to),zato zdj bolje razmisljam o LG M228WA ki pa ima TV priključek ,edino kar ni ql pr LGju je da ima 5 ms in zdej me zanima kako je s igranjem iger na njemu

hwala za odgovore

Ti kar LGja vzami. Ne boš mim ustrelil. Sicer nisem kakšen hardcore igralec, toda z lahkoto ti povem, da ne bo problema. Monitor opravlja svoje delo (za moje potrebe) več kot odlično :thumbup:

Link to comment
Obstaja VGA switch, sam mal boš mogu poiskat po trgovinah, ker ni ravno pogosta stvar. Sicer so pa s tega vidika monitorji z DVI in VGA vhodom majka (kot recimo 226BW). Na eno počiš PC, na drugo Xbox in sam s knofom spredi spreminjaš source :D

Ok, hudo je bit noob. Že 2 mesca stalno prestavlam vga kabel, nakar preberem tvoj post in voila, res dela. Se mi je zdel, da bi lahko bil ta drug kabel zraven monitorja uporaben :doh:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Ej fantjem jaz bi res rabu pomoč. Ker me pač moji skos preganjajo iz dnevne in nemorem tam v miru igrat sem sklenu, da si kupim monitor na keterem imam lahko prikloplenga kompa in tudi xbox. Pa me zanima kake lcdje mi priporočate, da so čim boljši(widescreen oz kar je boljše), da so tam veliki cca. 22" in da koštajo nekje med 400€ - 500€. Ker se na to res ne spoznam(totalen N00B), vas prosim za pomoč :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Lp Sasuke

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

ej sam nekaj me tut še zanima, kako deluje potem zvok na 360, če ta lcd nima zvočnikov oz kaj morm kupit(kake zvočnike se splača).

Aja še to sem pozabu. Kako pa priklopim potem xbox gor na un lcd, ker jz mam samo te kable za xbox

ALL_Xbx360CompHdAvCbl_BS_RGB_S.jpg

A morm kak poseben kabel še kupt, pa kok stane, pa kje se ga dobi.

Lp Sasuke

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.