Skoči na vsebino

Gran Turismo Sport


matej1990

Priporočene objave

Povejte tu.. :)

 

 

@Bartala je napisal:

 

Navedek

Kaj se samo meni zdi, ali so v gran turismo sport res vsi avti 3 tonski solski avtobusi z soferjem, ki je zaspal za volanom?(lazy steering) Probavam razlicne avte, gume, nastavitve itd..... Pa cisto dislocirana voznja.

 

Feedbacka pa sploh nobenega..... Kot ce ne bi bil gamepad povezan z avtom ter ta s cesto  Pismo v GT5 si lahko tak fajn precizno vozil on the edge. Mi je najboljsa dirkacina ever. Tu pa bruh. Kaj mam samo jaz tak cist v kurcu feeling? Kak vam je ostalim? Pismo sploh ni feelinga, da ti avto kontroliras :S

 

Link to comment

 Res je, da nisem neki poznavalec simulacij, ampak se mi vseeno zdi, da to ni simulacija, kot bi mogla bit.. Do zdaj sem z vsemi simulacijami, kaj sem jih probal, imel probleme z voznjo. Kar lep čas sem rabo, da sn spoznal avto, kak se obnaša. Tukaj pri GT pa naredim en krog in mislim, da že obvaldam avto,  kerega izberem. Mogoče se mi zaradi tega igra tud dopade, ker ni tak zajebana, kot prave simulacije. Mi vseeno nekak sliči bolj na arkado, kot pa simulacijo. Nevem.. bom mogo probat PC, da malo vidim razliko :D

 

Aja.. je kdo probo rally? Pri rallyu imam filing, da se voziš na ledu in ne na zemlji.. 

Link to comment

Odvisno, kake nastavitve imaš vklopljene. (Abs, stability control, v skrajnem primeru tudi auto breaking ter steering)  

Najboljši feeling je z vse na off :P

Tam ko zvozis sektor dobro se počutiš bad ass, ker si popolnoma sam odgovoren za svoj failure ter success :tepen:

Dobro pri GT je res to, da si lahko vse opcije poljubno štelas on off ter nekje vmes :)

 

 

Link to comment
  • vrhovni
pred 1 uro, BuffaloSLO pravi:

Aja.. je kdo probo rally? Pri rallyu imam filing, da se voziš na ledu in ne na zemlji.. 

Jup! To bi tudi jaz rekel. Nisem imel rally občutka, ampak vožnjo z vročimi gumami po maslu. :)

 

Kar se same bete tiče je glede na to, da izide čez 8 dni, totalna katastrofa. Ja ok, je bil naval, ampak vseeno. Tudi ko bo igra izšla 18. bo naval na serverje. In v tako kratkem času MOČNO dvomim da bodo vse porihtali da bo tako kot mora biti.

  • Greš na GT gumb in nato options/settings in se igra sesuje. VEDNO! Zakaj me je to razjezilo? Zato ker sem imel faking razdalje in hitrost v retardiranih enotah (miljah!). Rešitev je, da klikneš GT gumb in nato My profile in šele tam sedaj klikneš options. Tukaj igra čudežno dela brez težav. :fryingpan: Verjetno nagaja neka malenkost, ampak halo, kje je tukaj QA?!?
  • HUDE težave s povezovanjem serverjev. Velikokrat javi napako, da ne more shraniti napredka ali pa te kar disconnecta. Dokaz je news feed, kjer praktično samo pišejo opravičila, ker to ali ono ne dela, kako opravljajo nadgradnje serverjev, ter kako tisto in to ponovno deluje (čeprav ne).
  • Lobby - mesto kjer bi se naj povezal s prijatelji in igral online dirke, včeraj ni deloval. Vedno javi napako. Fino. Igra, ki temelji na online igranju ne dela online.
  • Tekmovanja - včeraj sem se prijavil na 3 dirke. Vedno ko sem vozil kvalifikacijske dirke je normalno odštevalo čas do tekme, nato je izpisalo da se pripravlja match, nakar sem VEDNO dobil napako. Na koncu samo še ugasneš igro in jo prekleješ.
  • Aja, smo skoraj v 2018 in igra nima dinamičnega vremena, ki razgiba celotno igranje. V kolikor bi dodali to funkcijo, bi se razvoj verjetno zavlekel še za kakšni 2 leti. :duh:

Glede na to kako je igra orientirana v celoti samo na online tekmovanje, je bila včerajšnja beta enostavno katastrofa. Zakaj? Zato ker je online izkušnja trenutno totalni poden. Online elementi so bistvo te igre.

 

Če se po izlivu žolča sedaj vrnem na dobre stvari:

  • Igra je eye candy! Modeli avtov so izjemno detajlirani. Oblaki (HDR podpora!). Resnično je lepa igra.
  • 60FPS master race! Jaz nisem zaznal nobenih FPS padcev (je pa res, da mi ni uspelo igrati dirk :tepen:).
  • Scapes! Če se vam ne da ustvarjati izjemnih fotografij, si vsaj poglejte Apex zbirko! Pri določenih je praktično nemogoče razbrati, da gre za sliko narejeno z modelom avta iz igre. B)
    Da ne omenim koliko različnih nastavitev omogoča. Od izbire slike ozadja (med njimi je tudi precej slik iz SLO ;)), do nastavitev fotoaparata (čas, zaslonka, efekti leč, motion effekt,...), instagram efektov (duuuuhhhh), do preciznega pozicioniranja avta in prižiganja/ugašanja zadev na njem. Res odlično narejeno in zlahka izgubiš par ur samo s slikanjem.
    Slike lahko nato shranimo in jih objavimo na svoj GT profil, kjer jih lahko drugi komentirajo in lajkajo (#GTSocialLife).
  • Zelo všeč mi je njihova učna pot. Prične se z izjemno osnovnimi zadevami, kot so pospeševanje, ovinkanje, bremzanje,... Vse to skozi fino narejene vodiče, ki so objavljeni na YouTube. Fina zadeva za čiste začetnike dirkačin.
    Kako daleč gredo zadeve ne vem. Trenutno je odklenjenih samo prvih 8(?) učnih tečajev. Jih je pa še precej zaklenjenih.
  • Všeč so mi tudi njihove challenge misije. Kjer z AI opravljaš določene izzive. Fina zadeva, kjer se naučiš voznih trikov in vidiš kaj vse igra upošteva pri vožnji (na primer ko voziš v zavetrju drugega avta, ti hitreje pospešuješ).
    Tudi teh je precej, ampak za izkušenejše zna biti tole prehitro konec. Aja, vse so opremljene z YT filmčki, tako da ti pokažejo kako in kaj, v kolikor si želiš pomoči.

IMG_20171009_210555.jpg

Ena izmed včerajšnjih prečudovitih Scapes slik. Kdo opazi kaj čudnega na sliki? :D

 

Hrvaška progra. Kolikor vem je fikcijska. Ve kdo kaj več o tem?

IMG_20171009_194434.jpg

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Prvi avto, ki se mi je odklenil:

Gran Turismo™SPORT β Version_20171008220528.jpg

 

Bolan avto, ki sem ga dobil za nagrado. Tak do 400km/h z lahkoto, saj ima jet engine.

Gran Turismo™SPORT β Version_20171009220656.jpgGran Turismo™SPORT β Version_20171009222641.jpg

To je pa krivo, ko dizajnerji iščejo navdih iz Batmobila v filmih. :D

 

Hrvaška proga - Dragon trail:

Gran Turismo™SPORT β Version_20171009194420.jpg

 

"Kao" da sedaj dela.

Gran Turismo™SPORT β Version_20171009194939.jpg

 

Še en klasični prizor ob izidu bete:

Gran Turismo™SPORT β Version_20171009220603.jpg

 

Windows 8 reklama na home screenu igre. :?

Gran Turismo™SPORT β Version_20171009211208.jpg

 

SLO scapes scene:

Gran Turismo™SPORT β Version_20171009201936.jpg

 

Fotke so pa nore!

Gran Turismo™SPORT β Version_20171008220722.jpgGran Turismo™SPORT β Version_20171008220727.jpg

 

Vidim da ni bilo zanimanja za iskanje čudnosti na sliki. :(

Gran Turismo™SPORT β Version_20171009210545.jpg

No, tukaj je bolj očitno:

Gran Turismo™SPORT β Version_20171009210053.jpgGran Turismo™SPORT β Version_20171009210100.jpgGran Turismo™SPORT β Version_20171009224431.jpg

To nastane kadar dirke ne delajo, ti pa hočeš preizkusiti kako deluje dekoracija avtomobilov, nimaš ideje, imaš imaš pa preveč časa. :hihi

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Sem si kupil VR očala in GT Sport. Pa vidim, da je slika v očalih klasična. Ko premikam glavo, izgleda kot, da bi gledal od levega proti desnemu robu zaslona. Pri Until down recimo, je slika dejansko globinska in tudi ko premikaš glavo izgleda, kot da bi se premikal po prostoru. Se da to nastavit tudi v GT Sport?

 

Edit: Sem pogruntal, skoda da dela samo v arcade modu,.. Kaj pa drive club VR? Je tam kaj boljše?

Urejano od iCharlie
Link to comment
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.