Skoči na vsebino

Gran Turismo Sport


matej1990

Priporočene objave

Closed beta je najavljena. Naj bi se začela že 17.3.2017 za US PSNje (no 2017 je predvidevanje, piše samo dan in mesec :) ) EU pride pa malo kasneje

 

Novica z EU bloga: https://blog.eu.playstation.com/2017/03/09/gran-turismo-sport-announces-closed-beta/

 

Prijave za EU: http://beta.software.eu.playstation.com/GTSportBeta

Prijave za US: https://www.playstation.com/en-us/campaigns/2017/gran-turismo-sport-beta-sign-up/

Conali984.png

Link to comment
  • vrhovni
Pred 36 minutami, TheRealDeal pravi:

Končno so vsaj datum povedali, da vsaj zgleda, kot da z igro napredujejo. 

 

Tu se strinjam.

Edino kar mi ne "diši" je, da niso nič povedali koliko časa bo ta beta trajala. Kar pomeni da ne vemo kako so napredovali z igro oz. kako daleč je. Če bi imela napovedano dolžino pol bi pomojem vsaj vedeli koliko imajo za popravit/spremenit, tako pa lahko samo ugibaš.

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Zaprta beta GTS prihaja tudi v Evropo. Le-ta se bo pričela 15. aprila ob 15. uri po srednjeevropskem času.

Kdor želi, se še vedno lahko prijavi v zaprto beto tu.

 

Urnik:

Navedek

Beta racing schedule

Hosting of race events starting 15 April | 13:00 UTC / 14:00 BST / 15:00 CEST

 

During the weekend

Race Hours | 15:00-18:00 UTC / 16:00-19:00 BST / 17:00-20:00 CEST

 

During the weekdays

Race Hours | 17:00 – 20:00 UTC / 18:00-21:00 BST / 19:00-22:00 CEST

 

Klik

10573384652.png

Link to comment

Beta, ki bo dejansko služila svojemu namenu! 

 

Zadnje čase smo od ostalih "bet" bili navajeni, da so bile bolj ene vrste demo oz. showcase pred izzidom, kjer si lahko igro malo sprobaval pred nakupom. 
Pred leti se mi svita, da so tudi bili bolj striktno omejeni časovni razponi, ko si lahko "beta testiral" določene segmente igre. 
 

Zato zagovarjam DEMO iger. 
Naj bo demo namenjen predstavitvi igre, beta pa tistim najbolj zagriženim, ki vedo, v kaj se spuščajo. 

Ne pa da se besedna zveza "open beta" flikne na večino iger kot izgovor, zakaj je igra ob (in leto dni po) releasu unpolished turd! :shitstorm:

Link to comment
Pred 15 minutami, japanboy pravi:

A za seznam avtomobilov se slučajno že kaj ve kakšen je oz. koliko jih bo?

 

Navedek

REAL CARS

The latest road vehicles from around the world

You might think that from its name that Gran Turismo Sport is dedicated to competition models, but there are plenty of exciting production vehicles in the mix to cater to all driving enthusiasts.

Each vehicle has been recreated in remarkable detail, from the internal structure of the headlights to the gaps between the body panels and the stitching of the seats. We have strived to instill the passion of the car designers themselves who brought these cars to life from the sketch pad. The full lineup consists of 140 vehicles, including original cars. 

 

Če jih bo samo 140 bo to malo bolj bogo, glede na to, da je GT4 imel več kot 700 avtomobilov. 

mnovak91147.png

Link to comment
  • vrhovni

Mislim, da bom počakal da vidim kakšen seznam bo oz. kako bo z eksotičnimi avtomobili oz. športnimi. Za tiste klasike me po pravici povedano niti ne zanima preveč. Imam par želja katere avte bi rad videl. Če bo moj seznam izpolnjen potem je zelo verjetno da bom igro kupil, če ne bom pa počakal na kaj boljšega. :)

Itak si želim Lamborghinijev - predvsem Venena, Aventadorja, novega McLarna 720S, McLarna P1, Ford 2017 GT ter par ostalih malenkosti.

 

Obvezno pa hočem da so v igri spodnji trije, če ne se igre ne pritaknem. Žal. :D

landscape-1442257060-01-bugatti-vgt-phot

BUG_super_sport_08.jpg

centenario.jpg

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Jaz sem se tako kot vedno prijavil z vsemi računi, vendar sem dobil invajt samo na UK račun.

Pa še to komplicirajo. Svojo kodo sem dal @TheRealDealu. Koda mu je prijela brez težav. Nato mu je zagonu igre javi, da njegov PSN ID ni na njihovem seznamu registriranih userjev v beti. Tako da sedaj mora igrati z mojim računom. Zakaj tako komplicirajo mi ni jasno. Kaj bi se sedaj naj počutili res zelo posebne? :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.