Skoči na vsebino

Survival-horror games


Priporočene objave

No ta tema naj bo namenjena vsem igralcem, ki imajo nekaj duha za to zvrst. V to zvrst me je navdušila igra Fatal Frame 2 Crimson Butterflies Directors Cut (xbox), za tem sem igral Resident Evil 4 in potem Call of Cthulhu Dark Corners of the Earth (xbox).

Nekako sta med temi tremi igrami RE4 in CoC bolj usmerjeni v strelske vode, vendar kljub temu spadata pod tudi preživetvene grozlivke. Od teh iger mi je najbolj všeč Fatal Frame 2, nekako mi je najbolj vsec zaradi tega ker je najbolj usmerjeni v omenjeno zvrst, in zaradi igralnosti in vsega....

Ocenil bom te 3 igre:

Fatal Frame 2: ocena: 9.8/10

Call of Cthulhu: ocena: 9.0/10

Resident Evil 4: ocena: 9.0/10

No pišite vse o vaših Preživetvenih grozljivkah...... strinjajte/nestrinjajte se z mojimi ocenami, naštejte preživetvene igre ki ste jih igrali.....

No na Gamespot sem našel en zanimiv post na forumu z temo "kaj bi naredili če se zbudite v Fatal Frame2".... no jaz sem napisal da če bi se zbudil v chapter 7, bi naredil takoj samomor, drugače pa bi probal preživet. No pišite še vi.......

followmeontwitter.png
Link to comment

Ja jz sm špilu in še špilam CoC in morm rečt da je špil zelo zelo dobr in tud mal se ustrašiš občasno, ko prideš v prostor in ti na blizu nabije slikco od pošastka in prelep zvok zravn... Tko da men je ta špil naj izmed teh, drgač sm pa špilu tud FF2 in sm res daleč (ja no pojma nimam kje sm ostal, sam vseen) in je tud kul špil mal creapy na vse konce pa... Hudo mi je take špile igrat sam jih mam ful mal, ampak te pa špilam kadar se da...

If YOU play Halo 2 with Devil, yes i mean YOU, you will burn!! Dont play with matches!

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

No v moje željne prste po preživetvenih grozljivkah sem dobil novo igro izmed teh (da nebo pomote jaz še je nisem igral zame je nova, drugače pa kr ...). To je SILENT HILL 4 THE ROOM.

Prej ko začnete govoriti o mojih napakah, vam jih bom jaz priznal. Vsi pravijo da se na 4-ko nebi smeli spravljati "SILENT HILL NOOBI", in da bi morali prej baje preigrat 2 del ki velja za najboljšega v SH seriji (za mnoge).

Moram priznat da mi je igra klub nepreigranem nobenem drugem delu serije SH, ig vseeno všeč. Po grozoti res Fatal Frame-u ne seže do podplatov. So nekateri ljudje rekli da noobi en bojo mogli niti iz sobe vun, sem prišel že mimo in se ponosno imenujem SH no-t-noob. No nasploh je igra kar zanimiva tko da je vredna nakupa :beer:;):lol:

Je pa ena stvar za katero se lahko zahvalim ustvrajlcem igre in Bogu. Začneš v sobi kjer je prevladujoča stvra KRI in je res blo nagnusno tisto gledat, in potem hvala Bogu so to le sanje. :fiufiu::objem:

Silent Hill :sweat:

followmeontwitter.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.