Skoči na vsebino

Priporočene objave

Ahoy!

Med tem, ko je v ozadju potekal intervju z ekipo sem si jaz dala duška pri igranju :lol:

Najprej sem se morala navadit na kontrole oziroma premikanje prstov na touchscreen-u, glede na to da smo na reboot-u

večinoma preigravali igre s kontrolerji pa so se po parih urah že kar prsti zataknili v en in isti položaj.

 

Na prvi pogled čisto preprosta, vendar zelo zabavna igra. Na levi strani kontrole za premikanje, na desni strani kontrole za pogled na

različne strani ter streljanje/ciljanje. Na mapi imaš na voljo zaboje v katerih se skrivajo različni napadi ali pa paketek prve pomoči, 

za kritične trenutke, ko se ostali igralci zarotijo proti tebi. Med igranjem se lahko skriješ za raznimi ovirami, uporabiš teleport in si 

tako večkrat rešiš rit in pobegneš nasprotnikom. 

 

Igrala sem proti 2 članoma Team Red panda ekipe in moram priznati, da je bil na vsake toliko, kar prijeten izziv jih premagati. 

Igra me je kar potegnila vase, tako, da kar nisem hotela nehati igrat. Na srečo so me izgnali od mize saj se je za mano že kar 

vila vrsta ljudi, ki so želeli zadevo preizkusiti.

 

Komi čakam na marec 2016 na izid igre, da bom zopet lahko igrala Battle fur Bamboo! Čestitke fantom, ter punci za odlično speljano igro :ale:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.