Skoči na vsebino

Battlefield 1


matej1990

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Kot je že iz postanih videjev znano, trenutno poteka zaprta alpha igre, ki je zelo omejena glede števila uporabnikov. Battlefield community manager za Nemčijo je povedal, da bo beta na voljo kmalu po letošnjem Gamescomu (17.-21. avgust). Torej je BF1 beto mogoče pričakovati konec avgusta do začetek septembra. Tisti, ki so se prijavili za Battlefield Insider, dobijo dostop do bete do 3 dni prej!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Vsi, ki so se prijavili za Insiderje danes dobivajo kodo za Early access...

 

Navedek

PREPARE FOR WAR ON AN EPIC SCALE
It's Time to Deploy
You're a Battlefield Insider, which means you can get into the Battlefield 1 Beta* starting... now. 

It includes Conquest and Rush modes in Sinai Desert, a map set in the Middle Eastern theater of World War I. If you reach rank 15 and play on a least four different days, you will unlock a Battlefield 1 Beta Dog Tag** when the game launches on October 21.
Below, you’ll find a code to redeem for PlayStation 4. Please note: This code is specifically for your account, so do not share this with anyone.

 

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni

Serverji in matchmaking je še vedno čisto v riti. Zdaj se sicer vsaj poveže v glavnem meniju s serverji, čeprav še to ne vedno. Matchmaking sploh ne dela. Vedno javi napako, tudi če si sam. Naval imajo taki, da je težava igrati tudi preko server browser liste. Zvečer praktično ni praznega conquest serverja. Na čakalni listi pa si hitro v dolgi koloni, kjer je 100 igralcev pred teboj. :tepen: Rush je edino kjer lahko takoj igraš.

Kul zadeva je, da te avtomatsko da v squad, čim si v istem partyu na PS4. Ne vem pa zakaj se ne moreš ročno odstranit iz squada. Če greš iz squada te vrže tudi ven iz partya. Čudna poteza.

 

Moje mnenje je, da so trenutno tanki preveč močni. Predvsem v rush mode je to izstopajoče, kjer je manj igralcev in vozil. Težava se pojavi, če imaš slabega voznika s tankom, na drugi strani pa so izkušeni tankisti. V taki situaciji je poraz že v naprej znan.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Zelo dobro povedani + in - o igri:

 

Hitro mnenje o igri oz. nov update poročila. :)

Osnovna igra je zelo všečna. Zelo paše ta preprosta old school mehanika. Nobenih naprednih optik, robotekov, radarjev, granade launcherev na riflah,... Prav paše odmik od že standardnega. Mislim da je EA/DICE zadel terno s to WW1 BF potezo.

 

MAPE:

Mape so ogromne! Ko prvič zaženeš igro, si kar izgubljen. Zgledajo noro dobro. Ogromni skalni prelaz na eni strani, širna puščava na drugi, vmes pa vasica z osamelimi stavbami. Aja, tudi tempelj se najde. Žal je to slaba novica za pehoto. Če nimaš vozila, se nahodiš. Zelo pomemben korak ob pričetku igranja je, da si izbereš čim večji squad. Za moj okus je beta mapa nekoliko preveč odprta, ampak spet ni tako hudo. Ko se spawnaš narobe, je včasih boljša izbira da si vržeš granato pod noge in izbereš nov spawn point.

Večina dogajanja se odvija med C in D, saj gre za bolj zaprti del mape. E je nekje zapuščen, sredi mape, daleč proč. :D

Sam izgled map bi rekel da je sličen kot SW Battlefront, stem da je tukaj prisotna destrukcija. Porušiti se da zelo velik del zgradb in v tleh nastajajo veliki kraterji od eksploziva. Torej levolution je sicer opuščen, ampak vseeno ostajajo njegove sledi:

Nič kaj velikega. Edino Britanski snajperisti ne bodo veseli, saj jim je tako onemogočen preprost pohod na njihovo priljubljeno skalco. :)

Škoda da je v beti samo tale ena puščavska mapa. Bi rad doživel v živo ko pade cepelin. :)

No, zadnja večja novost pri mapah je random spreminjajoče se vreme (weatherlution?!?). Sonce, oblaki, rahel veter,... :zzz: Dokler... ne doživiš peščenega viharja!!! Vidljivost rata zanič in tukaj se začne preobrat. Snajperji postanejo neuporabni, tanki morajo iz varne oddaljenosti v puščavi priti bližje conquest conam, pehota pa šviga drug mimo drugega kot slepci. Nastane pravi kaos, ki se komaj po par minutah normalizira v prvotno stanje.

 

Novost pri mapah je tudi, da izgubljajoča ekipa dobi overpowered pomoč. V tej beta mapi je to vlak opremljen z orožji.

 

Kar morajo popravit so zanič spawni na control pointsih v conquestu. Pogosto te dajo na mesta, kjer kot pehota nimaš šans da preživiš. Kar na odprto v puščavo. Po možnosti je še čisto blizu nasprotnik. :<_<:

 

TANKI:

V težkem tanku kot strelec vidiš en velik k***c in si zelo počasen. Posledično pomeni da mora voznik vedet kaj dela. Brez komunikacije zna hitro biti konec luštnega. Tanko so sicer zelo močni, ampak jih je res zelo malo. Ko se vanj natrpa polno igralcev je res prava mrcina! Kar ga naredi posebej močnega je repair funkcija, ki jo ima voznik.

 

Light tank je dosti okretnejši in precej manj močni. Pehota ga brez težav hitro sesuje z granatami in dinamitom.

 

V igri je tudi tank/kombi (ne vem imena :D), ki je one man killing machine. Okreten, zelo močen (težek top in dober mitraljez za pehoto). Težava je le, da moraš vse delati sam.

 

LETALA:

lol, ne. Tako kot je že bilo standardno je tudi tukaj faking težko letenje. Čas letenja se pri meni šteje v par sekundah. :D Kot kopilot z orožji sem bolj domači. Aim je ponovno težek, ker je precej omejen pri obračanju.

 

KONJI(!!!):

Zelo dobra BF inovacija! Sama animacija jahanja in preskakovanja je noro lepa! Je zelo dobro "vozilo", saj imaš na čase občutek kot da je konj enako trpežen kot džip. :) Največja prednost je hitrost in okretnost. Ima močno puško, ki ubije pehoto v dveh strelih v telo, hkrati pa ima smrtonosni melee s sabljo. Ta melee je žal zelo nenatančen in ga še morajo popraviti. Včasih ima doseg par metrov, spet drugič ga izvedeš popolno in zgrešiš. Nikoli nisi 100% kdaj boš nekoga ubil.

 

CLASSI:

Izbereš kar hočeš glede na tip igranja in potrebe squada.

Medici so totalno zanič kar se revive funkcije tiče. Ne vem ali je to bug ali kaj drugega? Med celotnim beta igranjem me je mogoče 3x nekdo oživel. Tudi ko sem igral kot medic mi sploh ni kazalo revive prompta od soigralcev. Niti od squada! Smo probali tudi z requestom, ki se ponudi ob smrti, pa ni bilo nič drugače.

Assault je zame najboljši class. Njegov dinamit je noro dober! Zelo dober je občutek, ko ga vržeš na hišo polno sovražnikov in ji razstreliš stene. Od daleč so dobre anti tank granate ali pa anti tank puška. Got granate so mi postale všeč ognjene (incendiary). Če veš da ti nekdo sledi mu tako hitro zapreš pot ali pa ga presenetiš in stopi v ogenj, kjer mu jemlješ health in zelo zmanjšaš vidljivost. Pumpe so mi postale všeč, kljub odprtosti mape. So zelo močne, če dobro nameriš, tudi na daleč.

 

In sedaj tisti črni del igre...

Vedno bolj me moti ZELO nihajoč framerate, ki je na čase obupen. Ne rabi biti veliko akcije, ampak samo meglica/dim in je že težava. Res upam da jim uspe narediti silky smooth izkušnjo, ki jo nudi Star Wars Battlefront. Ampak to verjame da jim bo uspelo izboljšati.

Kar je zame veliko bolj skrb vzbujajoče: bugov je notri da kar smrdi!!! Lebdeči predmeti, elastični nahrbtniki/pasovi, napačno kazanje healtha v killcamih, nesmrtni nasprotniki, nezmožnost streljanja v tankih in zginjanje UIa, padanje skozi tla hiš, pokvarjene animacije (vstop izstop iz vozila, preskok ovire, vzpon,...), izginjanje orožja pred seboj,... res ogromno bugov! To je samo tako iz glave. Tisti ki imate par 10h za seboj, ste jih verjetno opazili še precej več. Kar mi je najbolj hudo je to, da imam občutek, da se ponavlja BF4 katastrofa. Ne vem no. Sem kar razočaran. Tako dobro predstavitev so imeli, sedaj pa me je beta zelo razočaran z bugi, ki kvarijo igralno izkušnjo.

Glede na to da sta bila Hardline in predvsem novejša SW Batllefield odlično spolirani igri, sem razočaran nad nedodelanostjo BF 1 bete.

Če odmislim buge, je igra sicer odlična! Močno upam da zavlečejo izid in spolirajo zadevo tako kot je treba.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.