Skoči na vsebino

Battlefield 1


matej1990

Priporočene objave

  • vrhovni

Vse kar dobiš trenutno v deluxe verziji so skini. Vsa ta orožja so že v igri, ampak pod drugim imenom brez teh fancy skinov. Tudi battlepacki imajo po novem samo namen unlockanja skinov.

Sedaj po moje več ni vreden deluxe nakup, razen če ti skini res toliko pomenijo. Meni je bila glavna prednost to, da sem lahko prej pričel igrat.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

ne vem kako vam zavvi dela probleme? znotraj tedna-dveh dobiš.

 

bartala: sej ni treba žaliti, to naj bi bilo smešno? misliš, da mi je fino? zamenjaš?

 

OD MENE NIMATE VEČ NOBENIH LINKOV IN AKCIJ, POIŠČITE SI JIH SAMI !!!

Link to comment

@medenko1975

Se ti iskreno opravičujem. Ni bilo mišljeno škodoželjno ali žaljivo. Le pohecal sem se glede prostega časa, kateri je posledica žal neuspešenga iskanja službe, katerega si v klepetalnici večkrat omenil. 

Vem, da ti ni lepo v situaciji v kateri si se žal znašel, ter ti niti najmanj ne zavidam. 

Še enkrat, ni bilo mišljeno niti najmanj žaljivo, temveč kvečjemu hudomušno. 
 

Link to comment
  • vrhovni

Tudi jaz največ uporabljam medica, nato pa po potrebi (tanki!) tudi assault classo.

 

Pri medicu uporabljam največ Autoloading 8 .25 Extended. Hitro strelja, je zelo natančna in ima več metkov kot drugi različici. Sedaj probavam prvo Cei-Rigotti Factory, ki je močnejša, ampak mislim da bom šel nazaj na Autoloading. Za na blizu, ko je megla, pa uporabljam M1907 SL Sweeper.

 

Tukaj je ene video vodič glede orožij:

 

In še en guide za BF1: Battlefield 1 guide: best class, weapons, loadouts, earn war bonds, unlocks and more

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.