Skoči na vsebino

Nintendo Switch (bivši NX)


Priporočene objave

  • vrhovni

Mene je sedaj Big Bang prednaročilo spet zamikalo. Mi je vseeno čisto pri roki trgovina. :D

Pa zelo me zanima kako konzola dela - ekran, teža, velikost, kvaliteta izdelave, kontrolerji, 1-2-Switch bedaste mini igre, tekoča Zelda :drool:,...

Imam tudi dolžnost v familiji: 4 letno nečakinjo moram seznanit z igrami. Mobilne igre so za en drek (v veliki večini), RE7 na PS VR ji ni pametno dajat (ostalih iger kot da jih ni), Switch pa ima kul multiplayer in to me mika, pa še ultra prenosni je. Evo, odličen izgovor! :lol

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Ja, mene cena vsega skupaj tudi ubija, bom pomoje še počakal s Switchem, ne glede na to, kok bom jokal, ko ne bom mogel prešpilat BotW. Ampak fak it, 400€ za en špil, da ne omenjam še ene 140-150€, če hočem aprila še MK8 in ekstra joycon za lokalni multi? Pa 70 al 80€ nekoč za pro kontroler? Mal fukneni s temi cenami, Nintendo?

 

Pomoje bom probal za BotW nekje dobit poceni WiiUja, pa lahko potem mirno kako leto počakam s Switchem. :(

Link to comment
Dne, 28/01/2017 at 13:13, Anduril pravi:

O, slebibebi! :objem: Ne, baje ne bojo: https://mic.com/articles/165115/nintendo-switch-controller-options-compatibility-what-controllers-support-the-switch#.xHVZmWdCp

 

Boš loh men prodal WiiU s kontrolerjem vred pocen! ^_^

 

Pa dafak. Na Amazon.fr je cena Switcha trenutno 299€. Bundle z BotW za 349€! :o

 

o :objem: :)

hm, glede na tole borno ponudbo spilov ob izidu bom zgleda se mal pocakal predn prodam wiija :) sem upal vsaj na mariota..

Link to comment
  • vrhovni
Navedek

Nintendo president Tatsumi Kimishima has provided information on how much you’ll have to fork over annually for the Nintendo Switch Online Service.

 

Navedek

According to a translation provided by analyst Dr. Serkan Toto (thanks, Nintendo Life), the service will cost customers ¥2-3,000 annually. Converted into US dollars, that’s between $17.50 and $26.50 per year.

 

Navedek

The online service for Switch offers a monthly game download for a NES or SNES game. This game will be free for a month, and it’s not clear at present whether it will be free forever once downloaded, or if it will expire at the end of the month.

Other features included with Nintendo’s service, but planned for launch sometime after Switch arrives, include online lobbies and voice chat through the dedicated Switch app on your smartphone or tablet, exclusive discounts and offers, and other features to be detailed at a later date.

 

10573384652.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.