Skoči na vsebino

Nintendo Switch (bivši NX)


Priporočene objave

  • vrhovni

Se seznam iger, ki za1x pridejo na Switch:

 

Navedek

Untitled FIFA game

Ultra Street Fighter 2: The Final Challengers

Super Mario Odyssey

Skyrim

Arms

Mario Kart 8 Deluxe

Has Been Heroes

Just Dance 2017

Snipperclips

Super Bomberman R

1-2 Switch

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Arcade Archives

Disgaea 5 Complete

Dragon Ball: Xenoverse 2

Farming Simulator

Fast RMX

Fire Emblem Warriors

Minecraft Story Mode: The Complete Adventure

Minecraft: Switch Edition

Puyo Puyo Tetris

Rayman Legends Definitive Edition

Rime

Shin Megami Tensei Brand New Title

Skylanders Imaginators

Syberia 3

Steep

Project Sonic 2017

Sonic Mania

NBA 2K18

Lego City Undercover

I am Setsuna

 

Super Mario, Mario Kart in Project Sonic so zzme na listi. Vse ostalo je out.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

List of Nintendo Switch games

 

Switch ekskluzive:

  • 1, 2, Switch
  • Arms
  • Unknown BlazBlue title
  • Fire Emblem Warriors
  • Mario Kart 8 Deluxe - za moje pojme bolj tako-tako ekskluziva, je v bistvu izboljšana WiiU igra.
  • Seasons of Heaven
  • Snipperclips
  • Splatoon 2
  • Super Bomberman R
  • Super Mario Odyssey
  • Ultra Street Fighter II: The Final Challengers
  • Xenoblade Chronicles 2

Ob izidu bosta na voljo le 1, 2, Switch in Super Bomberman R. :tepen:

 

The Legend of Zelda: Breath of the Wild ni Switch ekskluziva (izide tudi na WiiU), je pa Nintendo ekskluziva.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Mnjah, vem, da večini ni, ampak meni je pa v bistvu čist fajn, da je dosti malo špilov na začetku. Smo preveč broke in čisto premalo časa imam, da bi lahko vsak mesec kak špil nabavljal. BotW (in upam za 1-2-Switch bundlean, čeprav sumim, da iz tega nič ne bo :() ob izidu, MK8 konec aprila, potem pa do konca leta lih lepo še mogoče kak špil in konec leta nov Mario, pa bo lih super.

 

Še kakega novega Metroida naj slej ko prej najavijo, pa imam na enem sistemu Nintendov topšit trifecta in več kot dovolj razlogov za nabavo. B)

Link to comment

sej me ne, samo previsoke cene so. pa ne bo tok akcij, kolikor jih imaš za ps4/x1, kajti tam je klanje s cenami, sploh kak mesec ali dva po izidu dobiš za male pare.

baza uporabnikov ne bo velika, pa ne bo velike ponudbe rabljenih iger :)

Link to comment
  • vrhovni

Jah, za take cene se je posredno zahvalit MSju in Sonyju, ki so iz do takrat uveljavljenih 50$/€ z ne vem kero generacijo konzol dvignili na 60. Zdej smo pa tle. :)

 

Je pa Nintendo res mal ciganski s tem, kako res redkokdaj spustijo cene svojih špilov. Ampak očitno jim zaenkrat znese tudi tako, bomo vidli, kako bo v prihodnosti.

 

Glede cen se meni zdi itak najboljši PC, zato ga tudi večinoma furam za špile. Pol leta po izidu dobiš Dooma za 15€, eno leto po izidu sem dobil Bioshock Infinite in Dishonored za 5€ ... kaj bi lepšega, če se ti ne mudi vsega špilat prvi trenutek, ko izide. :)

Link to comment
  • vrhovni

Also, baje info iz eventa v Londonu:

 

Navedek

- Cannot write on game cards (not even for game saves, it seems), all goes on the internal 32GB flash memory.
- Expanded storage via microSD already taking up to 2 TB, even if nobody will have those cards at home at launch.
- The system is actually ready to take external USB drives for additional storage, but as it'd be via those ports on the dock, you wouldn't be able to take games with you, so Nintendo is still looking at it and thus this option won't be active at launch.

 

Link to comment
  • N7

ma jebeš konzolo, če je vsaka tablca zmogljivejša. scanje proti vetru povsem. nintendo bi moral svoje špile prodat oz. franšizo predelat za ostale playerje in bi cepal keš kot bolan. razvoj bi pa hkrati obdržal. po mojem gre bolj za nacionalni ponos, japonci so usekani s svojo kulturo in že itak totalni alieni. za international trg se jim bolj jebe kot ne. vsaj jest ne vidim v tem početju nobenega smisla več.

ozi_SLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.