Skoči na vsebino

Forza Motorsport 6 Career mode reset


Priporočene objave

Pozdravljeni, je že kdo naredil RESTART v  career mode pri forzi 6 oziroma ali se sploh to da narediti v igri? Namreč igro sem že obrnil in bi začel igrati znova. Igro sem uninstaliral na Xboxu in instaliral ponovno vendar se mi je po instalaciji zagnalo ponovno kjer sem igro končal, se pravi nisem naredil nič. Kakšni predlogi??? l.p. 

Urejano od jure981
Link to comment
  • vrhovni

Zdravo!

Reinstall zagotovo ne pomaga, ker je zadeva shranjena v save files, ki ti ostanejo na XO. Torej če hočeš igro začeti znova moraš zbrisati save game od Forza 6. To narediš po teh korakih:

Navedek

How do I delete saves I no longer need?

You can manage your data for individual games through My games & apps on your Home screen. Here's how:

  1. On Home, pull the right trigger, and then press A to open My games and apps.
  2. Highlight the game, press the Menu button on your controller, and then select Manage game.
  3. Scroll to the right, highlight the saved data for your gamertag under Saved Data, and then press A on your controller.
  4. You'll be prompted to confirm deletion of this game save data:
    • Delete from console will remove the local copy of this save. You can retrieve it from the cloud the next time you play.
    • Delete everywhere will remove your saved data from this console, the cloud, and all other consoles you play on.
    • Cancel will leave your data intact.

Ko to narediš, se seveda zbriše VSE kar si dosegel v F6. Torej kot da bi igro začel čisto od znova.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • matej1990 posodablja naslov v Forza Motorsport 6 Career mode reset

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.