Skoči na vsebino

Saints row


kratos...

Priporočene objave

evo tole igro mi je dans zjutrej prpelala hitra posta in lahko recem da je igra zakon !!! tale igra mi je 3x bolsa od san andreasa (od grafike , do zgodbe in raznih orozji), priporocam vam nakup te igre !!! multiplayer danes skos ze igram , in je ful igralcev not v multiplayerju tko da mors cakat 5 minut maximum da prides v igro ! v igri mas dejansko vse , od trgovin do raznih klubov in garaz za prerihtavanje avtov , ful mi je specijalna igrca , tko da priporocam nakup !!! do zdej sm obrnu 5 % igre in mi je ful zakon zgodba ! :rock::rock::rock:

Link to comment

mam 1 uprasanje glede te igrce (online playa) in sicer kako za vraga se preblecem , jst sm cist nek bogi revez v hlacas in navadni majci , drugi majo pa kape in una ogrinjala in vvse to , sjt sm mislu da to ko v igrci kups mas tut v multiplayerju ampak nimas :( , naj mi plis nekdo pove kaj mors nardit da se preobleces ????????????????????????????????????

Link to comment
Vzameš flomaster in narišeš na sredino TVja eno rdečo kapo pa ene modre hlače, evo pa ne bo nag okol laufu. Seriously.

ok mal sem pogledou in lahko kupujes stvari ampak kaj ko je vse tako drago !!!!! klobuk je 700 $ v igri je samo 40 $ , do zdej sm si pa preigrou sele 1600 $, za enkrat si ne bom se nic kupu , ce pa vidte koga ki je samo v boksarcah sem to jaz :D (ni dnarja)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.