Skoči na vsebino

Priporočene objave

  • vrhovni

chromecast.thumb.png.6552377e2001de78607

Mala zadevica, ki spremeni navaden TV v "pametni" TV.

 

Več info: chromecast

 

Navedek

medenko1975: koliko je dober chromecast? jutri dalje bo v leclecru v akciji za 50€.

 

Ja, to je najnovejši Chromecast. Cena je OK, ni pa nič akcijska.
Če hočeš da ti dobro dela, moraš imeti dober wifi (ni ethernet priključka).

Jaz ga redno uporabljam za YouTube, Netflix, Plex, HBO Go, Google Photos in Google Play Music. Vsake toliko uporabim tudi Web Video Cast, kjer lahko na TV streamaš poljubne videje iz spleta. Jaz ga uporabljam za Apple konference. Tukaj imaš seznam vseh Chromecast podprtih aplikacij/programov/iger: Chromecast apps

Po moje je Chromecast ena najbolj enostavnih in cenovno ugodnih nadgradenj za TV, če uporabljaš Androidni mobitel.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Chromecast ni zasnovan kot samostojna naprava, ampak kot most/povezava v internet. Če nimaš interneta, Chromecast ne deluje. Vse upravljaš preko mobitela/tablice, na katerem imaš nameščene aplikacije s Chromecast podporo. Torej brez mobitela/tablice in aplikacij je Chromecast neuporabni.

Streamanje serij/filmov deluje, če imaš pravo aplikacijo (Netflix, Plex, HBO Go,...).

Daljinca nima, ker je nepotreben, saj vse delaš preko mobitela/tablice.

 

Nadgradnja Chromecasta je Android TV (Nexus Player, NVidia Shield,...). Dejansko gre tukaj za samostojni Chromecast. Tu že imaš uporabniški vmesnik in daljinca s katerim vse skupaj upravljaš. Možno je direktno nameščanje (na Android TV) aplikacij in iger. Je pa seveda vsaj 2x dražja zadeva, saj je tudi precej bolj zmogljiva.

 

Jaz ne vidim razloga za Android TV, saj mi Chromecast pokrije vse kar rabim.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.