Skoči na vsebino

Priporočene objave

  • vrhovni

Tumble_Logo_1458056081.thumb.jpg.651d598

 

Tumble se vrača, tokrat v VR izvedbi!

 

 

Navedek

Tumble VR is an accessible, fun, engaging and immersive puzzle game which, when you pull the PlayStation VR headset on, places you in a virtual arena, specifically designed to test your physical dexterity and mental skills.

Working your way through a gauntlet of tests, from simply building a tower, to creating bridges, to working out fiendish puzzles, to blowing up enormous towers of blocks, Tumble VR will push your skills and brainpower to the limit.

25179827374_3cb2cf548c_o.thumb.jpg.8071325179827814_b1c8087823_o.thumb.jpg.f2ce425689348212_abc395fc5a_o.thumb.jpg.883bb25784231506_29bf2488b0_o.thumb.jpg.8306e

 

Obljubljene so nove stopnje in oblike igranja, kakor tudi co-op način (PlayStation VR Social Screen)

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 1 year later...
  • vrhovni

Včeraj sem jo igral. Dobra igra. :D

 

Največja muka so mi towerji, kjer moraš nastavljat bombe. Nikakor ne vem kje bi bile dobre pozicije za postavitve, da bi dobil veliko točk. :(

 

Kot drugo bi zelo rad imel podporo za 2 motion controllerja. Včasih bi prišla prav za manipulacijo likov, ampak potem to verjetno ne bi bilo fer do tistih, ki igro igrajo z dualshockom?

 

Leveli v zone 1 in 2 so sprva res zelo osnovni (gold, gold, gold!), nato pa te višji nivoji začnejo spravljati v situacije, kjer potrebuješ iznajdljivost in povzročijo aktivnost nevronske gmote v lobanji. Me je kar strah streamat zone 4 in 5. :sweat:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.