Skoči na vsebino

Quake Champions


japanboy

Priporočene objave

  • vrhovni

Super deluje. Hitrostno pomoje nekje med Q3 in QW, ki je bil res odtrgano hiter. Na kontrolerju pomoje s takimle špilom nimaš za pol bureka, razen če bi bil čist ločen playerbase med PC in konzolaši, kar je pa spet bruh.

 

Also, en kolega je že v Closed Beti. Mene ne marajo zaenkrat. :(

Link to comment
  • vrhovni
Navedek

Time weighs heavy on the Ruins of Sarnath and nature has taken hold, dripping verdant greens into the wreckage of this ancient temple. Now, untold ages after they rose from the inky blackness of the Dreamlands, the Ruins of Sarnath are a blood-soaked killing field where Champions from the waking world fight to the death.

 

 

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Champion - Ranger

 

Navedek

From his origins in the original Quake, to his time spent in the bloody halls of Quake III Arena, Ranger is a legendary character who’s returning to once again wreak havoc in the arenas of Quake Champions. With his Dire Orb active ability Ranger can teleport to impossible ledges, dodge incoming attacks and much more.

 

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Odprta beta se bo pričela 12. maja in bo trajala vse do 21. maja. Beto bo možno igrati cel omenjeni čas, ne samo med vikendom.

Prav tako bo na voljo nov mode - 4 vs 4 Sacrifice mode.

 

Navedek

What’s more, the beta won’t just be live during the weekend, it will be available to to play throughout the entire duration of the test.

Id will also deploy the new 4v4 mode Sacrifice during this test. Playable for the first time, this mode is designed to for those who want their different champions to work together with the help of their unique abilities.

 

Vir

 

EDIT: Po pravici povedano, komaj čakam, da se tole pojavi v polni obliki, da bom lahko zadevo spremljal na twitchu. Enostavno must see, sploh top igralce in streamerje.

Urejano od japanboy
Dodan edit.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Champion - Visor

 

Navedek

Visor will be available to try out during the Large-Scale Tech Test, which will run from May 12 through May 21 and be open to anyone who wants to hop in. Go to https://beth.games/2pwxw2F to get your code for the Tech Test and take a look at Visor in our latest trailer.

 

Navedek

Visor made his debut in Quake 3 Arena, and now he’s back for more bloodshed in Quake Champions. This ruthless, unfeeling killer lives for the fight, and he’s damn good at it. With his Piercing Sight active ability, Visor is designed to always be one step ahead of his opponents, making him perfect for any strategist looking to have some fun in the Arena.

 

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

No, par misli, k sem uspel odšpilati prejšnji vikend al kdaj ene tri matche closed bete in lihkar še tri open bete ...

 

Igralnost na srečo bolj kot ne klasični Quake, hitrosti nekje na nivoju Q3, Championi ... meh. Preden sem začel špilat, sem mislil, da se ločijo samo po teh abilityjih, potem pa ugotovim, da je razlika med začetnim healthom in armorjem lahko x2? En začne s 150 healtha in ima tok tudi maximum, eni začnejo s fakin 75 healtha? Ni mi jasno, kdo bo s temi špilal, še posebi, k se mi res zdi, da noben nima nekega hudo izstopajočega abilityja. Po hitrosti pa tudi ni nekih drastičnih razlik, tko da ne vem, kaj so prednosti teh švohotkov. Mogoče imajo manjši hitbox kot ta Scalebearer, ki ma 150 healtha? Dunno. Orožja so vsa dosti podobna Q3, railgun na srečo brez zamika, ampak z bednih 80 damagea (middle finger to you, Quake Live), medtem ko so mi Rocket Launcherja z zamikom čist zasrali. Oh well.

 

Tehnično ... dafak? Na GTX 1060, ki ni lih topšit, ni pa tudi neka bedna grafa, mi zadeva na najnižji resoluciji in z vsem na low res redkokdaj doseže 60 fps, kar je minimum za kokrtok kompetetivno špilanje online FPSjev. Upam, da pri končnem špilu zrihtajo vsaj Vulkan podporo, ker tole je res poden. Ta novi Doom, ki se mi zdi konkretno lepši špil (okej, precej manjša okolja, ampak fakit), mi dela z Vulkanom bolj kot ne na konstantih 60 fps na 1900x1200 in skoraj vse na Maximum, ta mi pa na 1280x800 in vsem na Low redkokdej sploh pride na 60 fps. Bljeh. Pa aja, pri open beti, z 20-30 pinga, mi Lightning Gun al kaj je polovico časa kar zginja, kar se v closed beti ni dogajalo. Ne vem, a je bil konkreten packet loss, al so samo nekej zablodili z novejšo verzijo. In čakanje par minut vsakič, da mi sploh zažene QC, pa potem spet kako minuto, da se konekta na master server, in spet minuto do dve, da naloada mapo ... dost polom.

 

Še dobro, da je Quake, da kljub vsemu temu vseeno vleče, da bi špilal ... :D

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Champion - Sorlag:

 

Navedek

Sorlag was born and bred for one purpose: Hunt the warmbloods. After being pulled into the Dreamlands, she continues to hone her skills, tracking down her opponents in the Arenas and slaughtering them without mercy. With her toxic acid spit, she’s able to lay down damage-dealing traps to sway a fight to her advantage.

 

10573384652.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 1 year later...
  • vrhovni

Med 10 in 17. junijem bo igranje na voljo zastonj.

 

Navedek

QUAKE IS BACK! The original fast-paced multiplayer fragfest from id Software returns with Quake Champions, and for a limited time you can join the arena for FREE.

Download Quake Champions on Steam or Bethesda.net Launcher between June 10-17 and get instant Early Access. If you log in during this time, you can stay and continue to play even after the event is over!

 

 

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.