Skoči na vsebino

(popravek k anketi) anketa


katero konzolo se splača kupiti?  

36 glasov

  1. 1. katero konzolo se splača kupiti?



Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
meni je vseeno najboljši ps2 čeprav je najhujša konzola xbox mi je tud xbox 360 dober.

Hotu si rečt "čeprav je najhujša konzola xbox360 mi je tud xbox dober." ?

Ker nekak xbox proti 360ki nima za burek, itak je bila sam dummy konzola, da so prpravl teren za 360ko...

nima za burek? Zame še vedno najboljša konzola kar sem jih imel. (imel sem že NES, SNES, N64, GameCube, Xbox in DS Lite.). Upam vsaj da si jo kdaj imel, ker potem nebi govoril takšnih bedarij. :chicken:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
meni je vseeno najboljši ps2 čeprav je najhujša konzola xbox mi je tud xbox 360 dober.

Hotu si rečt "čeprav je najhujša konzola xbox360 mi je tud xbox dober." ?

Ker nekak xbox proti 360ki nima za burek, itak je bila sam dummy konzola, da so prpravl teren za 360ko...

nima za burek? Zame še vedno najboljša konzola kar sem jih imel. (imel sem že NES, SNES, N64, GameCube, Xbox in DS Lite.). Upam vsaj da si jo kdaj imel, ker potem nebi govoril takšnih bedarij. :chicken:

Um verjem Xboxa sem imel ko ti še vedel nisi zanj in ja sem harnessu njegov celoten potencial (200 GB disk, ftp povezava z PCjem, XBMC itd..) vendar ima izjemno slab nabor iger in nikakor ni primerljiv z X360.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.