Skoči na vsebino

Days Gone


japanboy

Priporočene objave

@Ozi, če ni konkurence še ne pomeni, da je kar vse odlično kar je na voljo. Je dobra igra, ni pa vrhunska. Tudi zgodba ni ne vem kaj pač Francka teče za vozom in ga ne more ujet, Cankar pa te fore, karakterji so neizraziti, izdelava pa pogosto šepa v nekem trenutku sredi igre nisem imel nobene naloge, kot da je konec!?, pojavi se kar nekaj napak, pridem do horde in sploh ne kaže, da je horda, marsikdaj je kak mrtvec obtičal v zraku... pač zabavna sicer nespolirana igra, ki bo ostala v spominu morda zaradi motorja in narejene platine... 

Grafično je pa na nivoju in v podobi sem res užival in nimam neke velike zamere samo pač nekej ji en mal zmanjka... priznam pa, da že nekaj časa nisem igral igre, ki bi me res navdušila, verjetno je bilo že vsega preveč :(

BessieSABU.png

Link to comment
  • N7

če ti nekaj ni všeč potem lahko to seciraš na mnogo načinov in itak ni konstuktivne debate. naš forum se od tega kaj dosti ne razlikuje od ostalih spletnih strani.  konsenza sploh ne iščem. ste pa tu prisotni gejmerji, ki neprimerno več časa namenite igranju in sem pomislil, da mi je kaj omembe vrednega ušlo. samo to me je zanimalo - ali obstaja kaj v enakem žanru, pa sem spregledal. mene je navdušila tako in drugače, na tistih nekaj tehničnih bugov sem pa že pozabil. smo (pre)trpeli že marsikaj hujšega pri precej večjih naslovih. 

ozi_SLO.png

Link to comment
  • 1 year later...
  • Pred 5 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.