Skoči na vsebino

Resident Evil 7: Biohazard


Priporočene objave

  • vrhovni

Igra bo od izida dalje, ki bo 24. januarja 2017, izšla na PS VR, PS4, Xbox One in PC. Demo pa je že na voljo za dolpoteg na PSN trgovini za lastnike PS Plus. Dogajanje v igri bo postavljeno v dogodke po Resident Evil 6.

 

 

Screenshoti:

Screen1.jpgScreen2.jpgScreen3.jpgScreen4.jpgScreen5.jpgScreen6.jpgScreen7.jpgScreen8.jpgScreen9.jpgScreen10.jpgScreen11.jpgScreen12.jpgScreen13.jpgScreen14.jpg

Urejano od japanboy
Dodani screenshoti.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Demo, ki je na voljo za PS+ naročnike na PS4, ni del RE7 igre, ampak samo teaser zanjo:

Navedek

The Resident Evil 7 demo currently available on PS4 for PlayStation Plus subscribers isn't actually part of the full game.

Capcom confirmed this to Eurogamer earlier today, where it was also confirmed that the full game will star a different lead character than the man in the demo.

 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

ESRB rating:

 

Navedek

This is a survival-horror game in which players assume the role of Ethan, a man searching for his missing wife in a derelict mansion. From a first-person perspective, players explore the environment and use pistols, shotguns, flamethrowers, explosives and chainsaws to kill mutant creatures. Combat is accompanied by realistic gunfire, screams of pain, and exaggerated blood-splatter effects. As players progress through the story, cutscenes can depict instances of gore and intense acts of violence: a character’s arm dismembered by a chainsaw; a man’s leg taken off at the knee with a shovel; a character impaled through the face with a shovel. Some areas also depict mutilated corpses with exposed organs/viscera. The words “f**k” and “sh*t” are heard in the dialogue.

 

10573384652.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Resident Evil 7 demo je sedaj na voljo tudi za NE PS+ naročnike. Tekom dneva bo tudi posodobljen z novo vsebino (Twilight version update).

Možna so že tudi prednaročila v PS Store:

  • standard edition - dodana PS4 tema
  • day-1 edition - na voljo samo do izida igre - zajema temo iz standard edicije + Survival Pack: Recovery Set (healing itemi, odklejena Madhouse težavnost, Lucky Coin - "in-game defense item")
  • deluxe edition - zajema vse kar day-1 edition + Season Pass (3 story epizode)

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Kaj te vem... Igra me zelo mika, da bi jo igral na VR. Problem je, da sem totalni pizdek in me bo verjetno igro strah igrati brez vr-ja ob dnevni svetlobi (natančneje ob kakih 12.00, ko je najboljša svetloba). Zdi pa se mi totalno nesmiselno igrat brez vr, ker potem ne bi bilo to to. 

 

Za vsak slučaj bom pred in po vsakim igranjem tukaj nekaj napisal. Če po igranju ne bo nič, me je očitno infarkt...

 

Edit: demota nisem upal probat :/

Urejano od BuffaloSLO
#totalnpizdek
Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.