Skoči na vsebino

[VR] Batman: Arkham VR


japanboy

Priporočene objave

  • vrhovni
Navedek

Batman: Arkham VR immerses you in the Dark Knight's Universe and redefines what it means to Be the Batman.

Experience Gotham City through the eyes of the World's Greatest Detective in an all new Arkham mystery.

Think like Batman. Utilise his legendary gadgets in Virtual Reality to unravel a plot that threatens the lives of Batman's closest allies.

 

E3 2016 trailer:

 

10573384652.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 3 meseci ...
  • vrhovni

Ravno preigral igro.

Fucking NORO dobra igra! Res zelo dobra VR izkušnja. Sem imel visoka pričakovanja, ampak ta igra jih z lahkoto preseže. Vsi do sedaj preigrani demoti skupaj me niso tako navdušili kot to igranje.

 

Čisto not padeš. Na čase se spozabiš, da nisi v igri. Moraš se res prav opominjati, da ne pozabiš, da ne smeš prosto se premikati in paziti, da ne udariš kam. Aja, tudi orientacijo v prostoru izgubiš popolnoma! Sem slučajno z levo nogo stal ob kavču, tako da sem lahko vsake toliko preveril v katero smer sem obrnjen.

Priporočeno je igranje stoje, tako da definitivno potrebuješ več prostora okoli sebe, kot igranje sede. Da se tudi sicer sede, ampak stoje ti omogoča precej več gibalnega prostora, za boljšo VR doživetje. Isto priporočajo tudi igranje z dvema Move kontrolerjema. Vsaki predstavlja eno roko in nato se avantura prične.

Igra je dejansko cela mini verzija polnih Batman iger. Ima svojo kratko zgodbo, ki je smiselna in zaključi v spektakularnem slogu. Je presenetljivo globoka igra. Polno je mini iger in ugank, ki jih moraš detektivsko rešiti in niso popolnoma očitne. Se moraš potruditi in razmisliti.

 

Gledati video je res nula proti samemu igranju. Se ne da primerjati. Enostavno moraš doživet. ;) Si nisem mislil, da bom tako navdušen nad katerokoli VR igro ob izidu, tako da sem prav prijetno presenečen. :)

 

Kot minus bi ji štel le na čase tresoče Batman roke in ob hitrih gibih viden ghosting efekt, kar je kolikor vem posledica umetnega višanja iz 60 frejmov na 120 frejmov na sekundo. Nič strašnega.

Definitivno je tole must-buy naslov za PS VR!

 

Škoda edino, da je zaradi nekega razloga izpuščen uvod, kjer podoživiš smrt staršev, zaigraš klavir v svoji rezidenci in se nato oblečeš in opremiš v Batmana.

EDIT: YT je zgleda še mlel prvih 30 min igranja. Sedaj je v videju zajeto celotno moje igranje.

 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • matej1990 posodablja naslov v [VR] Batman: Arkham VR
  • Pred 4 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.