Skoči na vsebino

RED DEAD REDEMPTION 2

WHERE'S OUR MONEY?!?
RDR2 tema

ANIMAL FORCE

Tower defense igra z VR implementacijo
Animal Force članek
  • Red
  • Dead
  • Redemption
  • 2
matej1990

1. KSi CUP 2016 - Driveclub

Priporočeni prispevki

To je lepo slišat, top 10 skoraj zagotovljen! :D 

• ZA 1

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Mene vn dejte. Cel teden dr*am Driveclub k vem kok bi nucov k se je dal. Pol me pa igra je*e v glavo in ne pusti da zbolsam cajt. Pol pa pride eden k par krogov odpele in cudezno postav cajt k ga ni mozno izbolsat pa ce do onemoglosti dr*as to progo. Men valda da dopi*di to... Pa najbrz nisem edini.:P

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Čist možno, da nisi edini. Nemremo vedet za ostale, ampak ti si se vsaj "javno" razpizdil in povedal svoje :D . Kaj veš, mogoče so kateri od tekmovalcev morali it po nove kontrolerje, bog ne daj, da tudi po nove televizije :D

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Pred 43 minutami, BuffaloSLO pravi:

Čist možno, da nisi edini. Nemremo vedet za ostale, ampak ti si se vsaj "javno" razpizdil in povedal svoje :D . Kaj veš, mogoče so kateri od tekmovalcev morali it po nove kontrolerje, bog ne daj, da tudi po nove televizije :D

Npr? 

Nowicki je bil sumljiv mi malo... 

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Televiziji res ne, kaki kontroler pa me včasih zamika. :)

Driveclub sploh ni moj žaner, tako da ne polagam nekega truda vanj. Lahko pa gremo kako žongliranje v Facebook Messengerju ali kaj je pač tista igra, ki jo aktiviraš ko prilepiš noter nogometno žogo. :D

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Pozdravljeni!
Sem nov na forumu, ampak me verjetno poznate iz Driveclub lige. Najprej hvala za to, da se vsaj nekaj dogaja na slovenski gaming sceni, keep it up! Drugač pa tud sam rabim kr dost poskusov, da izboljšam cajte in drift score (plus tega da trenutno igram na pokvarjenem controllerju, desni stick kr sam ovinka na momente :D ), tak da se ne preveč sekirat @japanboy
Plus tega pa kot je že blo omenjeno, je driveclub dost arkadna igra, čeprav je kr težko prit do prvega mesta na leaderboardsih (jih mam pa okrog 30). Anyway, dobre dirke zaenkrat, čeprav mi je ta tedn kr muka driftat z MINIjem :D Pa vseen, tud mal raznolikosti ne škodi pa kak FWD avto za mal challenga.

Za konec pa še en kratek video drifta z BMW M4.

BTW, a je lahk na enem izmed zadnih dveh challengov kak Ferrari? Would be appreciated! Tnx in lp

uredil/a Hemehroid
  • ZA 1

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

@Hemehroid  al pa če tega posta ti zdele nisi napisal... Pokvarjen kontroler pa vse zmaguješ :D

• ZA 1

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

@conali Ma sej sam na rečmo par minut sam zavije v random smer :D Ni tolk moteče, plus če ga mal spiham je pol kr neki cajta mir :D Sicer mam na voljo tud volan, ampak je driveclub res bedno vozit drugač kot s kontrolerjem, al pa sam js volana ne znam naštimat :D 

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Nekje do božiča bi se pa res lahk z novim počastu :D Sveenja kanal/username ma frend, ampak oba streamama na twitchu in skup uporabljama youtube kanal. Na dober.si je on tekmoval v driveclub ligi, tokrat mu pa nekot ni blo do dirkanja, je pa meni omenu, da se spet neki dogaja pa sm prišu mal pozdravit.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

A še komu drugemu ne delajo Driveclub serverji al je sam pri meni problem? Sm hotu napadit mNovakove rezultate pa mi igra ne pusti :D 

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Pred 12 minutami, Hemehroid pravi:

A še komu drugemu ne delajo Driveclub serverji al je sam pri meni problem? Sm hotu napadit mNovakove rezultate pa mi igra ne pusti :D 

To sm hacknu serverje :P :lol

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Hahaha, se mi je zdelo, da je sabotaža :D Čez vikend sm mel bol mal časa pa mi je nekot prav prišlo, da so bli challengi poslani šele v ponedeljek proti večeru :D 
UPDATE : sm resetiral konzolo in kr naenkrat dela. @TheRealDeal Maš še tolk cajta pred šihtom, da še enkrat DDOSaš serverje? :D

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Predvidevam, da si se zatipkal - Veselje = trpljenje :D Dober cajt si naredu na time trial progi, mam filing da bo kr pain in the a$$, tist zadn ovinek se skor vedno zaletim v steno god damnit!

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
Pred 13 minutami, Hemehroid pravi:

Hahaha, se mi je zdelo, da je sabotaža :D

*unplugs Driveclub server net cable*

anigif_enhanced-14863-1419142486-2.gif?w

:P

• ZA 1

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Teden 5 (12.12.2016 do 19.12.2016)

Država: Norveška

Avto: W Motors Lyman Hypersport

Sprint Challenge: Bryggen 3

Drift Challenge: Bryggen 3 reverse

Sicer že končan :). @japanboyžal nisi odpeljal in tako ne greš v žreb za nagrado :( 

Teden 6 (19.12.2016 do 26.12.2016)

Država: Škotska

Avto: Renault Twin'Run Concept

Sprint Challenge: Old town 1 reverse

Drift Challenge: Old town 3 reverse

Vrstni red pred zadnjima challengema:

aaaaaaa.png

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Tako je, ko hočeš "snajpat" čas zadnjo uro, pa zaspiš pred TV-om in zamudiš challenge :D

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Drugic vec srece. Mogoce pride kaka igra ki mi bo dejansko odgovarjala in kjer ne bo dober vsak ki ma za to 5 minut casa :D. Ta je bila ena izmed tistih iger.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh
pred 2 urami, japanboy pravi:

Drugic vec srece. Mogoce pride kaka igra ki mi bo dejansko odgovarjala in kjer ne bo dober vsak ki ma za to 5 minut casa :D. Ta je bila ena izmed tistih iger.

10 min pa res ;) 

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ustvari račun ali se vpiši za komentiranje

You need to be a member in order to leave a comment

Ustvari račun

Ustvari si svoj račun v naši skupnosti. Izredno preprosto!

Register a new account

Vpiši se

Že imaš račun? Vpiši se tu.

Vpiši se