Skoči na vsebino

Ape Academy


PaNdEcK

Priporočene objave

Hehe, da vas vidimo malo hardcore gamerje :D . Za Ape Academy vas je verjetno večina že slišala, nekateri ste jo že igrali, nekateri jo celo častite (joke :lol: ). No, jaz sem jo kupil septembra 2006 skupaj s PSP-jem in moram reči, da je zadeva zelo všečna. Čeprav na prvi pogled zgleda kot igra za najmlajše, zna vase potegniti tudi hardcore gamerje. Res, po nekaj urah igranja te igra čisto prevzame. Ima tudi čudovito kolekcijo mini-iger. Najboljše pri igri je pa Academy mode, kjer hodiš v neko vrsto šole za opice, ter končuješ razrede. Če se malo bolj potrudiš lahko tudi dobiš unikatne nagrade. Igra podpira tudi VS Mode (2 igralca - 1 PSP), ter Ad Hoc Mode. Sam se trenutno v predzadnjem razredu na Academy mode, katerega sem že najmanj 100 - krat ponavljal. :D Vendar kljub temu še vedno poskušam, saj je špil predober, da bi samo ležal na polici.

To bi bilo vse zaenkrat. Upam, da še drugi kaj napišete, ter delite z nami svoje izkušnje s to igro. :cough:

LP

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.