Skoči na vsebino

E3 Expo 2017


japanboy

Priporočene objave

  • vrhovni

Zna je nov datum in čas konference EAja.

EA Play konferenca se bo pričela 10. junija ob 21. uri zvečer.

 

Navedek

EA Play 2017 is kicking off this summer and the popular publisher and developer has outlined their plans for the event. The live stream for those not attending begins on June 10th at 12:00 p.m. PT / 3:00 p.m. ET at EA.com and will play host to a number of high-profile titles.

 

Klik

 

Že čutim hype in vročico. Ne vem če...

giphy-facebook_s.thumb.jpg.efa9d53c5b84589211dedfc3fba3dc68.jpg

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Bioware naj bi najavil nov IP na letošnjem E3ju z elementi igre Destiny.

Codename za igro naj bi bil Dylan. Igra oz. podatki o njej pa so bili prvič predstavljeni na E3 2014.

 

BioWare Edmonton, developers of the Mass Effect trilogy, have been working on a new IP for over four years now. We were first introduced to it at E3 2014, but only the vaguest details were shared at the time.

 

Klik

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

matej1990, bo ja. Ampak ta2 titla, ki sem ju omenil bom definitivno imel na očeh, ker ju bom skorajda 99,99% kupil. Za Crackdown bom še videl, mi je zanimiv, ampak čakam malo na gameplay pa ostalo da vidim kako bo.

Sicer pa zelo upam na kakšno presenečenje na kakega tihega favorita. Upam da bo kaj novega najavljenega kar še niso predstavili.

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

BuffaloSLO aja, to. Za FM7, State of Decay 2 in Days Gone sem 100%. Za Crackdown 3 pa nisem ker ne vem če mi bo odgovarjala, čeprav sem rekel da jo bom najbrž res kupil. Rad bi videl kak gameplay potem bom pa videl.

State of Decay sem mislil, da bo samo MP, pa bo očitno tudi SP in to je meni več kot dovolj. Zdaj me samo zanima v kakšni obliki bo SP igra. Bi pa rad videl še kaj novega. Za časovne ekskluzive mi pa tako ali tako dol visi, ker bom igro če mi bo všeč kupil tam kjer bo prej izšla. :)

10573384652.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Bethesda naj bi na E3ju predstavila 2 nova IPja.

 

bethaa.JPG

 

 

Navedek
  • Dishonored 2
  • Prey 
  • NEW IP
  • The Elder Scrolls V: Skyrim
  • DOOM
  • Quake Champions
  • NEW IP
  • Fallout 4

 

Kaj se ve o igrah na sliki?

Navedek
  • Dishonored 2 released in 2016 and has yet to receive an expansion or DLC (something we will likely see at E3 2017).
  • Prey is set to release on May 5th, well before E3 2017. We may see DLC at the event or simply the acknowledgment of its release.
  • ???
  • Bethesda stated they were working on "two other games" before Elder Scrolls 6 (likely the two 'under construction IPs in the image). The inclusion of Elder Scrolls on the invite could suggest information on the Nintendo Switch version of Skyrim.
  • DOOM released in 2016 and has yet to receive an expansion (something we will likely see at E3 2017).
  • Quake Champions has no release date but will come sometime this year (the release date will probably be revealed at E3 2017).
  • ???
  • Fallout 4 is getting a VR release (as seen in the Project Scorpio reveal) that will be an "industry changer."

 

Klik

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Pa je še Big Boy Sony najavil čas in datum svoje E3 konference za letos.

Pričela se bo 13. junija ob 3. uri zjutraj po srednjeevropskem času.

 

3228808-unnamed+(12).jpg

 

Vir

 

2491371-8279557386-ioFaW.gif Ec1KrhW.gif

 

I'm so fu*king haaaaaaaaajped! *hajp meter* outside of fu*king charts!

Kot vedno se bo v prvi prispevek v temi nalepilo datume in čase pričetka konferenc, kot tudi kdo jih gosti in kje se jih bo lahko spremljalo. Kot običajno lahko pričakujete YT, Twitch linke in uradne spletne strani založnikov oz. vseh večjih, ki bodo konferenco imeli, da bodo gostile prenose.

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Šušlja se, da naj bi bil na letošnjem E3ju prikazan oz. naznanjen Bloodborne 2.

 

Navedek

CEO and Game Director of Moon Studios, the team behind the excellent platform adventure Ori and the Blind Forest, has dropped a major hint that Bloodborne 2 will appear at E3 2017.

 

Vir

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

In še zadnjih od "velikih" je najavil E3 konferenco - Ubisoft (Bugisoft :P)

Le-ta se bo pričela 12. junija ob 22. uri po srednjeevropskem času.

 

Ubisoft-E3-2017-Conf-Dated.jpg

 

Vir

 

P.S.: Enkrat do konca tedna, najbrž po dežurni v četrtek, bom uredil prvi prispevek z datumi in časi konferenc, kasneje pa se bo dodalo še povezave do le-teh. E3 Hype is incoming :D.

:hyper:

 

Urejano od japanboy
Popravljena slika z vsemi časi konferenc.

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.