Skoči na vsebino

E3 Expo 2017


japanboy

Priporočene objave

  • vrhovni
pred 11 urami, TheRealDeal pravi:

Pa tud če pride ven ta Scorpio, me prav zanima, koliko jih bo naredilo prehod iz Playstejšna na Xškatlo. Pomoje ne veliko (vsaj navadnih smrtnikov, ki imajo 1 gaming platformo). 

 

Meni je zdaj po pravici vseeno za time ekskluzive ko imam obe konzoli. Tako kot je bilo npr z Rise of the Tomb Raider.

Glavnina kot so Gearsi, Forza, State of Decay 2 so pokriti. Tako da je to to. Sam sem Xboxa kupil predvsem zaradi hudega bundla in ekskluziv, ki bodo samo Xbox in PC.

10573384652.png

Link to comment
Pred 7 minutami, Bartala pravi:

Uspešni bodo že, če se samo znebi imena "Xbox one", da se odpravi ta pre-launch stigma.

Joj ne govori. Ime je pa res totalna brca mimo :S Bolj logično bi od MS-a bilo, da bi delali na tem projektu "Scorpio" in ga nadgrajevali ter šparali za naslednjo generacijo. To generacijo so itak "skadili" že v štartu (oz. že na E3). Jaz nisem fanboy, tisti ki ponudi več, za tistega se bom odločil. S ps2 sem šel na x360 in zdaj na ps4. 

mnovak91147.png

Link to comment
  • vrhovni
pred 3 urami, TheRealDeal pravi:

Bolj logično bi od MS-a bilo, da bi delali na tem projektu "Scorpio" in ga nadgrajevali ter šparali za naslednjo generacijo. To generacijo so itak "skadili" že v štartu (oz. že na E3).

? Torej da bi od porazne XO predstavitve dalje vse skenslali in nikoli izdali XO, ampak prešli kar na Scorpio? To ni možno, ker osnovni plani so že bili začrtani in niso morali vrečti puške v koruzo. Kot drugo konzole ne bi niti približno prodali v takšnem številu kot so jo sedaj, ker bi bila ultra predraga. In na koncu bi izpadli iz konzolne tekme in bi PS4 totalno povozil Xbox (dosti huje, kot se je zgodilo sedaj). MS itak to generacijo samo krpa škodo, ki so si jo naredili ob predstavitvi. Dobri so bili, da so se lahko tako hitro obrnili za teh 180° in na koncu izdali XO v čisto drugačni luči kot je bil sprva predstavljen. No, razen Kinecta. Kinect so opustili naknadno. :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Pete Hines je potrdil da bo časovno Bethesdina konferenca ob enakem času kot lani, torej ob 4ih zjutraj v nedeljo 11. junija.

 

Navedek

Later, Bethesda VP of marketing Pete Hines confirmed that the show will in fact be held at the same usual time. Which means, it will take place Sunday, June 11 at 7pm PT /10pm ET.

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Tole me pa veseli, da naj bi več PC iger prišlo na Xbox.

 

Navedek

Talking about PC games possibly coming to Xbox One, he said he believes there's more on its way. "I do" see that ore PC titles are coming to the console, referring to Astroneer, Fallout Shelter, Ark. "The easier we make it for devs to target Win + Xbox == more opportunity for them."

 

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Na EA Play eventu, ki bo potekal ob E3ju, bodo oniskovalci lahko igrali SWB naslednika kot tudi novo nadaljevanje v seriji NFS poleg že uveljavljenih EAjevih iger. Torej čaka nas nov NFS. :)

 

Along with FIFA 18, NBA LIVE 18, and Madden NFL 18, the sequel to 2015’s Star Wars Battlefront as well as a new entry in the Need for Speed franchise will be available for fans to get their hands on.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Reggie o Nintendu in letošnjem E3:

E3 is always a big time for Nintendo. We look at each E3 as a unique opportunity to tell our story. And we’re gonna have a big E3 this year. We’re going to be showcasing a variety of games. We will have experiences for consumers who will be able to attend the show for the very first time. So I’m not gonna tell you all of the various games and all of our little secrets for E3, but I can tell you that E3 is going to be a major opportunity for us to showcase not only Nintendo Switch, but also content coming to Nintendo 3DS.

 

Očitno bo letošnji E3 zelo zanimiv za Nintendo. :)

10573384652.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Po moje so se zmotili in so hoteli povedat, da bo Batman: Arkham Knight končno delal normalno na PCjih. :P

Me zanima kam bodo šli z novo igro.

 

Nov El Assassino bo tudi najavljen! Nice! Zdaj končno upam da so s tem AC premorom pripravili ponovno neko zanimivo AC igro.

 

Also... Beyond Good & Evil 2!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.