Skoči na vsebino

The Last Of Us Part II


japanboy

Priporočene objave

  • vrhovni

Torej končno smo ga dočakali - nadaljevanje The Last Of Us Part II.

 

 

Kaj več od napovednika zaenkrat ni znano. Zatorej pridno spremljati temo v prihodnjih tednih/mesecih. :)

P.S. Matej1990, očitno znaš gledati v prihodnost. :D

Urejano od japanboy
Dodan napovednik z uradne YT PS strani.

10573384652.png

Link to comment
  • N7

to mi deli!
jest pravzaprav ugotavljam, da mi je škoda metat ful keša vkrej samo zato, da mam nove špile, ker kot lahko potrdi @josko, potlej kar naenkrat nastane kup nepreigranih ali celo (!) v celofan zavitih, iger. torej, ko spucam ME na 100% se mi splača enako odsekat (mogoče... lej, to je vseen safr :)) še takole klasiko na 100ko. 

da o tem, kako se ti špil vreže v mozak, niti ne govorim. 

ozi_SLO.png

Link to comment

@Ozi ko sem kupil PS3 prva igra je bila The Last Of Us vsak ki je igral na PS platformi mi je priporočal to igro in nakupa ne obžalujem kot tudi ne drugih iger ki jih Sony dela in so odlične in vedno ko jo preigraš ti potem čez nekaj časa spet zadiši in bo defintivno prednaročilo te mojstrovine vsaka čast ljudem ki to igro delajo

Link to comment
  • vrhovni
  • Part 2 bo nasprotje prve zgodbe. Močan bo poudarek na sovraštvu, kar pove že njena nagovor v trailerju: "I'm gonna find, and I'm gonna kill, every last one of them."
  • Tokrat bomo igrali kot Ellie (ponovno ravno obratno kot v prvem delu, kjer smo igrali kot Joel)!
  • Kot je razvidno iz odraslejše Ellie v trailerju (sedaj tudi s tatujem!), se Part 2 zgodba začne nekaj let po dogodkih iz prvega dela. Ellie je sedaj stara 19 let.
  • Part 2 zgodba bo dopolnjevala zgodbo iz prvega dela. Skupaj bosta oba TLoU dela predstavljala eno večjo zgodbo. Od tod tudi odločitev za poimenovanje Part 2.
  • Razvijalci so razmišljali o drugih možnih karakterjih, ki bi imeli svojo zgodbo v TLoU, ampak so se na koncu odločili ponovno za Ellie in Joel, saj prav onadva predstavljata TLoU.
  • Ta prizor v PSX napovedniku so pričeli delat 2 leti nazaj. Zato tudi toliko takšnih in drugačnih leakov o TLoU2. :D
  • @21:15 je pokazan nov način zajemanja obraza, ki bo uporabljen v igri. Impresivna zadeva!
  • Ellie se igra drugače kot Joel v prvem delu. Torej lahko pričakujemo drugačen a vendar že znan gameplay.
  • Pri ND nočejo povedati datuma izida, da se jim ne bi zgodilo to kar se je pri U4. :) Ko bo prišel čas, bodo povedali kdaj.
  • Gustavo Santaolalla se vrača tudi za Part 2!!! @37:20 se prične nov main theme song za Part 2 (zraven so še konceptne slike)! Ni ga čez TLoU main theme song!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Meni ni jasno kako je lahko toliko časa živa, ko pa je imela, kolikor se spomnim, tumor v glavi? In pa vprašanje kako je glede Joela. Kolikor vem s 1. dela je hotela pomagati preostalim glede zdravila, ampak to bi pomenilo da bi ona morala umreti. Joel pa kolkor se spomnim je bil sebičen in ji je stvar prikril oz. je pobil one ljudi na koncu. Ali je izvedela resnico ali pa gre za nekaj drugega.

10573384652.png

Link to comment
  • N7
pred 1 uro, japanboy pravi:

Meni ni jasno kako je lahko toliko časa živa, ko pa je imela, kolikor se spomnim, tumor v glavi? In pa vprašanje kako je glede Joela. Kolikor vem s 1. dela je hotela pomagati preostalim glede zdravila, ampak to bi pomenilo da bi ona morala umreti. Joel pa kolkor se spomnim je bil sebičen in ji je stvar prikril oz. je pobil one ljudi na koncu. Ali je izvedela resnico ali pa gre za nekaj drugega.

 

jest sem razumel drugače; ima nekaj, kar ji omogoča imuniteto. obstaja izredno visoka verjetnost, da iz tega lahko naredijo "cure" ampak je ekstrakcija iz njene glave zanjo usodna. zato jo joel spizdi. in ker je pač trmast otrok, joel je pa preveč zgubu v lajfu, nje noče in se ji gladk zlaže. to je pri babah vedno pizdarija :D 

na kratko.

ozi_SLO.png

Link to comment
  • matej1990 featured this debata
  • Pred 6 meseci ...
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 3 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.