Skoči na vsebino

The Last Of Us Part II


japanboy

Priporočene objave

  • vrhovni

Holly shit!!! Sem pričakoval da bo igra veliko bolj slična enki, pa ni.

 

Glasba od Gustavo Santaolalla je spet top. Jaz sem dobil kurjo kožo ob poslušanju. Tako minimalna in enostavna skladba pa tako dobro narejena.

 

Totalno temačna igra, tako kot so obljubljali. Dejansko še bolj kot sem pričakoval. Očitno nam ne uidejo prizori z grozotami.

 

Ta prehod iz poljuba, direkt v kader z nožem globoko v grlu je briljanten. Da ne omenjam potem ko že čisto pozabiš prvi kader in ti pokažejo brutalen gameplay, ter te na koncu vrnejo v nadaljevanje prvega kadra s sporočilom, da se bi morali bati Ellie. Fuck ja, bi se morali. 😄

Obrazne animacije so vrhunske!

 

Rastlinje. Uncharted 4 in U: Lost Legacy sta že imela super narejeno podrast v kateri si se skrival. Tukaj bi rekel da je precej slična zadeva in ni vidne nekakšne revolucije.

 

Animacije... OMG, v enki mi je bilo že hudo, ko si bil v zaklonu in sta Joel in Ellie z roko nakazala, da si uspešno v zaklonu in neviden ostalim. Tukaj pa gredo z animacijami DALEČ pred ostale razvijalce. Kako so animacije človeške! Delujejo totalno spontano narejene, tako kot bi jih delal sam v danih situacijah.

Kako se Ellie premika med ozkimi policami. Čisto človeško, tekoče in previdno. Z rokami se nasloni na objekt in nakaže previdnost.

Potem kako nasprotniki "uporabljajo" okolico za boj. Ko nasprotnik s kladivom vrže Ellie čez pohištvo in se ob tem razbije steklo na njej. Tako lepo filmsko narejeno. 😍Deluje kot del video odlomka v resnici pa je to del igre.

Ko Ellie dobi strel v ramo in se ob teku prime za ramo in pogleda nazaj.

Ko Ellie zajame talca in ga nato eden izmed njegovih ustreli z lokom v "žaru borbe". Spet odlično narejeno in kot kaže se bodo lahko dogajale takšne situacije skozi celotno igro.

Nobenih filmskih odlomkov ali v igro v naprej skriptiranih scenarijev. Zadeva je kot kaže baked-in! Torej bomo lahko takšno interakcijo z okolico doživljali skozi celotno igro in na različnih mestih, tako kot bomo mi igrali in ne tako kot nam bo igra diktirala. Enostavno briljantno narejeno!

 

Stealth pristop bo kot kaže izjemno pomemben.

 

AI bi rekel da je zelo dobro narejen. Ne deluje kot da robotsko iščejo v tri dni po v naprej zastavljeni poti. Iskanje Ellie deluje zelo realno narejeno.

Ne vem, sem ravno včeraj na Square Enix konferenci se zavzel kako smešno mi deluje AI iskanje Lare. Deluje otročje lahko pretentati nasprotnika in ostati neviden. Tukaj pa AI dobesedno plane za tabo, te aktivno išče in te sili k premikanju. Če ne drugega, dobiš vsaj občutek kot da je pametno se premakniti. Pri Lari sem imel občutek kot da si lahko 1m od njega v grmu, pa te ne bo videl nikoli.

 

Aja... ta minimalni uporabniški vmesnik!!! Dobesedno le desno spodaj majhen krogec in samo par najnujnejših zadev. Praktično NIČ ti ne odvrne pozornosti med igranjem.

 

tenor.gif

 

Jaz sem totalno naspidiran nad igro! 🤩

 

Aja, še tole. Rumor da bo igra izšla že junija je bil seveda čista izmišljotina. Glede na to da sedaj niso povedali niti okvirnega datuma izida, sem prepričan da ga bodo komaj na PS Experience, ki bo šele decembra. Torej bo izid komaj v 2019 in ne konec 2018, kot je bilo upanje.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • N7

Ravnokar igram Remastered verzijo... časi, ko so PS3 trofeje bile zaguljene do onemoglosti in skrajno nezanimive. Kakorkoli že, remejk je odličen, na 60 FPS je igra zelo gledljiva in grafika še vedno vrhunska. Štorija pa... kapo dol. To je za preigrat na vsake toliko. Sem že nekje na 75%.

😍

  • dobra (+1) 1
  • za (+1) 2

ozi_SLO.png

Link to comment
  • 1 year later...
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

21.2.2020 je ta veseli dan ali Matiček se ženi predvidenega izida TLoU2!!!

Dam roko v ogenj, da bodo prestavili vsaj še 1x. 😔 Ampak ok, vsaj prvi datum imamo.

Bo pa to res absolutno precej bolj temačna in krvava igra od enice.

Also... Joel je nazaj in kot kaže to pomeni vrnitev igralne dvojice!

 

In bonus: v oktobrskem PS+ bo TLoU2 remastered! Odlično za preigranje/platiniranje do izida.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.