Skoči na vsebino

The Last Of Us Part II


japanboy

Priporočene objave

  • N7

sam kaki komentarji pod trejlerjem na yt, pa to ze zrolaš s stola... mwamwamwahawh.

 

 

Joel: "You think I'll let you do this on your own?" Me: "Why am I sweating from my eyes?"

Its official. I'm not killing myself until at least March.

In Februray, tears will be shed.

When I saw Joel, made realize my mortality. Time is a luxury and have to spend it wisely  ... to pa res 😮 

 

ozi_SLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Ja, nimam nič proti odsotnosti multiplayerja.

 

Spoiler free sneak peek od tega kaj so videli mediji. Pokaže nov gameplay, kako so napredovali zlobci (mutirani in tudi ne mutirani), stealth bo pa sedaj po moje precej bolj napet. Zanimiva je tudi nova crafting mehanika, kjer si bomo lik lahko opremili bolj po naših željah igranja.

 

In še ena misel... mediji so igrali demo. Torej kdaj pride ta demo na PS Store? 🙂

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

aaa da še nekaj dodam @medenko1975 vsak igralec PS KONZOLE se ima pravico odločiti naj bo to navadna edicija,special colletion ali deluxe verzija konec koncev kaj se sekiraš mar boš ti meni plačal deluxe verzijo ali jaz? hočem samo reči vsak naj se odloči za svojo verzijo igre kar pač njemu paše jaz vem da določenih nakupov nisem obžaloval.

Link to comment
  • vrhovni
Dne, 27. 9. 2019 at 17:44, medenko1975 pravi:

Nope to je insdie demo...zelo dvomim, bi ga pa bil zelo vesel.

Napačno dvomiš. Jaz bi ga z veseljem preigral za lušte.

Ampak potem bi se verjetno moral zamrzniti, ker dvomim da bi lahko mirno spal vsako noč do izida. Tako da mogoče pa naredijo uslugo mojemu zdravju in ga ne izdajo.

 

Dne, 27. 9. 2019 at 17:44, medenko1975 pravi:

Ozi, mene je igra prišla dobrih 40€ v prednaročilu, pa vas ostale?

Upam da si naredil UK prednaročilo (🤞), ker potem lepo sedeta ti dve povedi:

Mi bomo igrali ob izidu, pa ti? Mogoče dobiš igro takrat, ko jo bomo drugi že preigrali.

😁

 

Še nekaj več gameplaya in komentarjev o spremembah:

 

In še dodatni samo gameplay izseki demota, brez komentarjev:

 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Ej... ne brisat, če bomo lovili MP trofeje!

 

 

Remastered je že na voljo za PS+ naročnike in je pri meni že pripravljen za igranje! 🤩

K temu odlično zraven spada ta video, kjer kaže kakšno "pot" je prepotovala Ellie:

Kažejo ves čas samo obraz kako se z leti spreminja in zraven njene izjave. Hudo močno!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.