Skoči na vsebino

Uncharted: The Lost Legacy


japanboy

Priporočene objave

  • vrhovni

O igri:

 

Navedek

In order to recover a fabled ancient Indian artifact and keep it out of the hands of a ruthless war profiteer, Chloe Frazer must enlist the aid of renowned mercenary Nadine Ross (from Uncharted 4: A Thief's End). Together, they’ll venture deep into the mountains of India in search of the legendary artifact. Along the way, they’ll learn to work together to unearth the mystery of the artifact, fight their way through fierce opposition, and prevent the region from falling into chaos.

 

Še nekaj dejstev s PSX 2016 panela:

Navedek
  • The Lost Legacy is set after Uncharted 4: A Thief’s End
  • It was started as a DLC but now it’s termed as a “Story Expansion,” it can be considered as a beefy stand-alone game.
  • The video showcased today was the beginning of the game, where Nadine and Chloe have to go to a warn-torn city to find “a clue.”
  • All the platforming hallmarks of the game will be present, but this time the player will play Chloe with Nadine at her side.
  • The whole game is set in India, which works well because Chloe is half-Indian.
  • The team is going “a little more wide” than “wide linear” (Uncharted 4 was defined “wide linear” due to its open areas).
  • Chloe has a very different fighting style than Nathan Drake. She uses her weight more compared to him.
  • The story is “very grounded” but “you never know” what might pop up.

 

 

Lastniki Uncharted 4 Digital Deluxe Edition ali Explorer’s Pack bodo igro dobili zastonj ob izidu.

Urejano od japanboy
Dodan drugi citat.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Uncharted zgodba se bo definitivno nadaljevala. Vprašanje je le kdaj, kako in s kom? Po moje je zelo verjetno, da bodo, tako kot ti praviš, kjer zgodbo nadaljujejo s Cassie (hčerka Nathana). Tako zadostijo željo fanov in logično nadaljujejo zgodbo. Uncharted = Drake in obratno, Cassie = Drake. :)

 

Včeraj zvečer so imeli zanimivo debato (Panel) ravno od The Lost Legacy:

 

Povzetek zgodnjega videa:

  • v nastanku je bila zadnjih nekaj mesecev
  • Zgodba je postavljena po U4 dogodkih.
  • Zgodba je sprva začela kot U4 DLC, ampak je nato projekt prerasel v nekaj večjega in in je sedaj "story expansion" oz. "stand alone experience". Ni U4 DLC, ampak tudi ni nova Uncharted igra. Je nekaj vmes.
  • Dolžina igre je daljša kot TLoU: Left Behind in krajša kot U4. Torej PRECEJ dolga za igrat! :thumbsup:
  • Nadine iz U4 in Chloe iz prejšnjih Uncharted iger bosta si dobro karakterno nasprotje. Nadine je zelo resna in poslovno orientirana, Chloe pa je dejansko čisto nasprotje, kjer ji je vse samo zabava.
  • Zvedeli bomo ozadje od Nadine. V U4 je bilo praktično nič povedano o njej.
  • Na PSX je bil prikazan začetek igre (uvod).
  • Igra sicer na prvi pogled ne izgleda tipično Uncharted, ampak bo vsebovala vse U elemente: plezanje, tekanje, skakanje, streljanje, smrtonosne pobege.
  • Chloe bo osrednji lik igre, Nadin je le v oporo v igri. Verjetno tako kot v TLoU, kjer je Ellie support lik.
  • Igra se v celoti dogaja v Indiji! Skriti templji, posebna ikonografija, mitologija,... Gore, reke,... Nathan še ni bil tukaj, zato so se razvijalci odločili za to novo lokacijo. Baje da zato še vedno stojijo vsi templji. :lol
  • Chloe je pol Indijka. O njej bomo prav tako izvedeli precej več kot je do sedaj znanega.
  • Igra bo še vedno wide-linearna. Baje da celo še bolj odprtega tipa, kot je bil U4!
  • U4 jim predstavlja osnovo za gameplay, sedaj le širijo vse skupaj.
  • Ker Nathana ni v igri in je Chloe glavna, bo igra dobila svoje nove nianse. Na primer, Chloe ima drugačen stil pretepanja, drugače gre v zaklon,... Nove animacije.
  • Zaklad bo: Tusk of Ganesha Chloe in Nadine bosta poiskali manjkajoči okel od Ganesha.
  • Tako kot U4, bo tudi tukaj zgodba bolj resnična oz. prizemljena. To pa vseeno ne pomeni, da ne bo prisotne mističnosti.
  • Izid je planiran v 2017.

Zanimivo je, da nič ni pobegnilo na internet! :)

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...
  • vrhovni

Nove informacije:

  • igra je postavljena 12 mesecev po Uncharted 4 dogodkih
  • Madagaskar sekcija v U4 je bila velika, Lost Legacy bo vseboval še večje predele. Še več potovalnih izzivov (povzpenjanje po skalah, uporaba dreves za vzpenjanje,...), puzli v okolici, strelske akcije,...
  • Skriti zakladi v igri. Veliko bo za odkrivat skritih kotičkov. Aj lajk! :D
  • Pestra okolica: gozdovi, gore, templji, urbana naselja.
  • Pištola z dušilcem! Novost v Uncharted seriji in bo omogočila stealth pristop. @TheRealDeal nekaj za tebe. :) Stealth pristop bi naj bil na voljo namesto streljanja.
  • Na drugi strani je novost C4. KAAAABOOOOOOOOOOMMMM! Nekaj za mene. :D
  • Bojda ne bo manjkalo unikatnih akcijskih prizorov, ki so del UNcharted serije in gaming spominov.
  • Izid je še vedno planiran za letos!
  • Nathan Drake ne bo zajet v igri. Baje da je preveč zaposlen s Crash Bandicoot igranjem. Govori se, da še zdaj ni premagal ženinega rekorda. :D

First Look at Uncharted: The Lost Legacy

32668231213_694fb8e9ff_o.jpg32668231743_9657e988e0_o.jpg32668231953_d174e21415_o.jpg32668232213_6af18cef93_o.jpg32668232363_78071691f2_o.jpg

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

@matej1990 to je čisto preprosto. Uncharted = Nate, Sully, Elena in obratno. Ne pa to kar nekaj s to črnko, ki mi je že v 4ki bila antipatična od začetka. Razumem, da ti na igre gledaš veliko bolj z objektivnega vidika (grafika, igralnost, zgodba bla bla). Pri meni pa bolj prevladuje "čustvena" plat, če lahko temu tako rečem. Saj vrjamem, da bo ta DLC res svetovno izgledal in se igral, ampak to zame ni Uncharted. 

mnovak91147.png

Link to comment
  • vrhovni
Pred 13 minutami, TheRealDeal pravi:

@matej1990 to je čisto preprosto. Uncharted = Nate, Sully, Elena in obratno. Ne pa to kar nekaj s to črnko, ki mi je že v 4ki bila antipatična od začetka. Razumem, da ti na igre gledaš veliko bolj z objektivnega vidika (grafika, igralnost, zgodba bla bla). Pri meni pa bolj prevladuje "čustvena" plat, če lahko temu tako rečem. Saj vrjamem, da bo ta DLC res svetovno izgledal in se igral, ampak to zame ni Uncharted. 

Ne, Uncharted 1-4 je bil Nate, sedaj pa več ne bo. Kar je po moje prav, ker se je že izpel kot oseba (ne kot igra). Že točno veš kako bo odreagiral. Kaj bo naredil v almost-got-killed situaciji? Vse skupaj bo obrnil na smeh. Spoznali smo več ali manj tudi celotno njegovo preteklost in nakazali so tudi kakšno bo imel prihodnost. Skratka postal je predvidljiv in kot je v U4 vidno, tudi star (lasje, gube, zadnji boss fajt je komaj preživel :P).

Uncharted na srečo ostaja dalje. Iz več razlogov:

  • Sony se ne misli odpovedati tako veliki znamki.
  • Naughty Dog je zaslovel in se tudi izmuznil potencialnemu zaprtju z Uncharted. Dejansko niso bili v najboljših razmerah pred U1. ;) Jaz se ne bi odpovedal nečemu kar me je povzdignilo v naj razvijalca na konzolah in nasploh v igračarski industriji.
  • Uncharted niti približno ni več samo Drake, ampak je zraven njega še polno drugih oseb, ki ustvarijo Uncharted igro. Z razlogom nikoli v U igrah ni bil samo on.

Če ostanem pri likih. Ti si Nadine videl le iz "ene strani", pa še to čisto bežno. Kot je bilo proti koncu U4 vidno, ni ravno tako slaba oseba, kot je bila sprva prikazana. Veš le da je plačanec in par krat si se boril z njo. Verjamem da jo bomo dosti bolje spoznali v Lost Legacy. Isto tudi Chloe. Vidli smo jo sicer večkrat, ampak jo kot osebo poznamo zelo slabo. Verjetno bosta obe osebi sedaj prikazani v precej drugačni luči, kot smo si ju mi do sedaj predstavljali. Sam bi osebno najraje videl Silly-a, njegovo življenje pred Uncharted 1. Mi je eden bolj simpatičnih likov. Mogoče ga kdaj celo dočakam.

Uncharted je Naughty Dog in obratno. Verjemi da bo zelo Uncharted igra, pa čeprav brez Nathana. Veš kdaj Uncharted več ne bo Uncharted? Ko bo Uncharted igro naredil en drug razvijalec. ;)

Glede čustev in zgodbe, pa bom kratek: sem fan TellTale iger. Zdaj mi povej koliko mi pomeni dobra grafika in gameplay vs zgodba (čustva). :D

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Ej @matej1990, to si vse lepo napisal in obrazložil, ampak jst ne morem iz svoje kože. Pač sem v določenih primerih na nivoju 5 letnega otroka, ampak tako pač je :D Nate in družba (brez stranskih likov) so bistvo Uncharted serije, vsi ti stranski liki so pa samo, da še malo bolj začinijo dogajanje, glavna zgodba pa se vedno odvija okoli Nate-a, Elene in Sully-a. Doživeli smo lepo popotovanje in dočakali najlepši konec (thank god for that :D ), in s tem naj se zaključi. Ne pa da molzejo še naprej. "I don't give a fu*k" o črnki in o Chloe. Chloe je mela šanso, Elena je zmagala (yaay), pika :D 

 

Če bi Cassie postala glavni lik v npr. 5. delu (sem hotel napisat, da bi blo to kul, ampak sem se v sekundi premislil :D Bolje bi že bilo kot da "duo", ki bo v DLC, sam potem bi bla igra preveč podobna Tomb Raiderju). Naj zaključijo serijo z lepimi spomini in je to to. Jaz sem se že pomiril, da je konec Uncharteda, ti pa mi spet obujaš spomine :D 

 

"Poredni kuža" bo delal na TLoU2, pol se bojo že spomnili kaj novega, ne skrbi. Res upam, da ne grejo naprej s serijo brez Nate-a. Al pa "buhnedej", da un njegov "bruder" postane gl. protagonist. Ker mi je isto na meji med "Ta karakter je kul" in "Me don't like you" :D 

 

To je isto, kot da bi v Star Wars Luke Skywalker zaključil s kariero pa bi Cuba Gooding jr prevzel njegovo mesto. Ni tisti pravi SW potem ane :D (ne spoznam se glih na SW, sam vem da je Luke glavna oseba v filmu :) ). 

mnovak91147.png

Link to comment
  • vrhovni

Sej po moje, bodo s tem stand alone DLCjem za nekaj časa zaključili z Unchartedom. Če bodo, pa sem prepričan, da bodo nadaljevali s Cassie. Moje ugibanje.

 

pred 3 urami, TheRealDeal pravi:

... (ne spoznam se glih na SW, sam vem da je Luke glavna oseba v filmu :) ). 

Luke je bil glavni v SW le v prvotni trilogiji. V novi trilogiji je bil le kot dojenček, v aktualni pa je zaenkrat pokazal le dramatičen pogled. :D Kaj bo v nadaljevanju ne vem, sem pa prepričan, da ne bo imel glavne vloge. Tako kot Luke, tudi Nathan več ne bo glavni v Unchartedu. Ja je bil, pa več ni. Njegova pot je zaključena.

Tako kot je SW film brez Lukea še vedno bil in bo SW film, tako je tudi Uncharted brez Nathana še vedno Uncharted. ^_^

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.