Skoči na vsebino

Uncharted: The Lost Legacy


japanboy

Priporočene objave

  • vrhovni

No jst itak ne grem najtezje v U4 pa da je nevem kaj. Sem dost mel v prvih 3 delih najtezjo stopnjo in zivcev. 1 metek pa adijo pa doooolgi checkpointi kje itd. Ne bi rad ponovil tega v 4 delu ker bo se kaj slo v maloro. Kontroler bi bil se najmanjsi problem...

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

During our chat, Naughty Dog director of communications Arne Mayer dropped a small detail regarding the game's length, potentially revealing that it will be around 10 hours long.

This came in response to a question about when Uncharted: The Lost Legacy – revealed in December and set to release this year – transitioned from being downloadable content to a larger scale standalone adventure.

"Years ago, when we were asked if we were ever doing a single player expansion for Uncharted we always said, 'Well, we don't have the self-discipline to do that'. If we tried to do that we'd create a full game," Mayer told us.

"There's no way we could, sort of, constrict and restrain ourselves, and that's exactly what was happening here. When we were doing story pitches, we were coming up with a game that would be over ten hours long and so we suddenly realised everything we said was true and we couldn't keep it short."

IBTimes UK has reached out to Sony for comment.

 

http://www.ibtimes.co.uk/naughty-dog-teases-uncharted-lost-legacy-may-be-over-10-hours-long-1615941

 

Link to comment
  • vrhovni

Igra je dobila datum izida kot tudi nov napovednik.

Znano je, da bo igra izšla 23. avgusta in da bo cena le-te postavljena na 39.99€. Kdor pa si že lasti Uncharted 4: A Thief’s End Digital Deluxe Edition, Explorer’s Pack, ali Triple Pack pa bo igro dobil na voljo zastonj digitalno ob izidu le-te.

 

Navedek

As previously reported, those who own Uncharted 4: A Thief’s End Digital Deluxe Edition, Explorer’s Pack, or the Triple Pack, will be handed Uncharted: The Lost Legacy as a digital download at launch.

 

 

Klik

10573384652.png

Link to comment

ha matej: 75€, ki jih ne dobiš nazaj nikoli :D jaz sem dal pa v prvo 60€ za novega uncharted special, preigral, nabral trofeje, prodal za 50€, torej me je stala 10€.

potem sem pred dobrim mesecem navadno kupil zase še enkrat za slabih 30€ v akciji....shopto tole 35€, preigram in prodam za 25€, spet strošek samo 10€....30€ zase + 2x 10 = 50€ total.

pa še vedno lahko uncharted 4 prodam kadarkoli za teh 30€, saj je še zapakirana :P

 

nauk zgodbe_ DIGITAL is no go :) razen 5-10-15€ iger.

Link to comment

Torej te je stala igra skoraj isto kot njega, le da si se ti jebal z pošto, katera zadnje časa ful rada gubi pošiljke, plačeval poštnino, iskal prodajalce/kupce ter se jajcal z njimi z riziko, da dobiš po pošti prazen ovitek, ali ti ne dvigne paketa in bo mesec dni v poštnem limbu, in na koncu niti nimaš celotne igre v library, če bi igral pozneje. 
True, lahko posodiš kolegu, tu je prednost. 
Ampak za ves tvoj zgoraj opisan križev pot, je matej le kliknil na gumb "buy, download, and play" brez celotnih kolobocij ter rizika. 

Kot vsepovsod, je folk pripravljen plačati majhen premium, da si ne otežuje življenja, se ne jebe po nepotrebnem, kjer ni treba. 

Deluješ mi kot tip človeka, ki namesto, da bi plačal 10-15% več za orehova jedrca, raje kupi cel žakelj orehov, ter jih 2 dni v kuhinji lupi cel vesel, kako je pretental sistem ter "Plačal manj" za kilo orehovih jedrc. :lol 

Link to comment

Zgleda, da k sreči še res nisi na bolhi naletel na budalo. 
Ampak, ko boš prvič dobil po pošti namesto igre listek z napiom "več sreče prihodnjič", polomljen gamepad itd. boš spoznal, da ti je en nateg požrl celoten prihranek, katerega si imel z dosedaj nakupljenimi rabljenimi izdelki :( 

Link to comment

Nikoli imel težav, je pa res, da večino prodam preko dober.si in ne preko bolhe. Vi preštejete letni izdatek sploh? Imate kako evidenco?

Ne vem pa zakaj minus? A zato, ker eni LAHKO zagovarjate dražje cene drugi potem NIŽJIH ne smemo?

 

In daste plust človeku, ki se dela norca iz mojega statusa? OMFG!!! Ozi, kaj ti dovoljuješ na tem forumu?

Urejano od Gost
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.