Skoči na vsebino

Hill Climb Racing 2


Priporočene objave

Pred kratkim je izšla igra Hill Climb Racing 2, nadaljevanje zelo pribljubljene Hill Climb Racing

 

1_hill_climb_racing_2.jpgScreenshot_20161216-083332.png

 

Novost v Hill Climb Racing 2 so dnevni in tedenski challengi, pri katerih tekmuješ s svojimi FB prijatelji. Prav tako so dodali Ranked tekmovanja, v katerih tekmuješ proti ostalim igralcem iz celega sveta in tako zbiraš xpje za napredovanje v ligi, pri kateri se z vsakim napredovanjem odklene novo vozilo.

 

Screenshot_20161216-083716.pngScreenshot_20161216-083354.pngScreenshot_20161216-083201.png

 

Kot v prejšni verziji, pa niso pozabili na adventure mode, kjer poskušaš odpeljat čim dlje. Trenutno so na voljo 4 pokrajine in 5 vozil. Vsako vozilo lahko nadgrajuješ s kovanci, katere dobivaš med tekmovanji in z raznimi nagradami.

 

Screenshot_20161216-083847.pnghill-climb-racing-2_5.jpg

 

Igra je na voljo za Android in iOS

 

 

Urejano od BuffaloSLO
Link to comment
  • vrhovni

Igra, ki te zelo zasvoji, čeprav je koncept čisti pay-to-win, kar me že takoj v štartu odbija, da bi sploh sprobal dvojko. Vem da v enki več kot si vložil v avto, dlje si prišel. Da si vložil v avto si moral ali igrat, ali pa kupiti nadgradnje. Isto je predvidevam da sedaj v dvojki?

Tekmovanja so pa dobrodošla novost. Je tudi isti koncept z nadgradnjami? Smiselno je da se pri tekmovanjih uporabi enako vozilo z enakimi nadgradnjami.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
pred 1 uro, BuffaloSLO pravi:

Ni ravno čisti pay to win, ker vseeno lahko z igranjem dobiš kovance, ampak je potrebno vložiti kar nekaj časa, da nadgradis vozila. 

Ok, mogoče res ni čisti P2W, ampak definitivno je prisoten osnoven koncept. :)

pred 1 uro, BuffaloSLO pravi:

Tekmovanja pa so kar mimo, ker tekmujes z istimi avti, katere si lastis. Torej, če boš zdaj zacel igrat, nimaš proti meni možnosti, ker imam avto že kar sfriziran :). 

Mi ni všeč.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 years later...

Hey fantje!

hill climb racing 2 ima že nekaj časa multiplayer opcijo!

Če ima kdo kakšno željo da se pridruži moštvu Monowheel Pro vas vse skupaj lepo vabim. Smo 27. na svetu! Mal se moramo še pojačat...iščemo dobre playerje!

Discord aplikacijo zihr poznate...tu nas najdete: 

https:/discordapp.com/invite/TcZDVWw

Če se vam ne da kliknit na link poiščite mene na MSN-ju (Bojan Perko), da vam dam geslo za vstop v našo ekipo.

 

upam da ne smetim s tem po forumu in da se nam kdo pridruži :)

 

lp

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.