Skoči na vsebino

Xbox Store Checker oz. kje je ceneje ???


Samotar

Priporočene objave

:xbox:

Xbox Store Checker  klik ni in preveri

 

Je povezava do strani kjer imate skoraj vse xbox store na enem mestu valuta trgovine in primerjava cen v € ali $ zelena oznaka pomeni najcenejša cena , rdeča najdražja....

Stran ima tudi kategorije ; dnevno največ ogledanih iger, deals with GOLD oz. znižanja, nove igre....

Če pogledaš primer igra ASTRONEER (Game Preview) USA je 19.99$ oz 19€ zdaj pa poglej na RUS je pa špil 499 р. (RUB) oz. 7.66€ .

Praktično je špil cenejši več kot polovico  tako si privarčeval 10€ :popcorn:

Jaz uporabljam 3 store to so Brazil, Russi in Honk Kong ja pa USA kjer mam profil . Prej si lahko imel kreditno naštimano na vse store rabil si samo naslov ampak so na žalost blokirali pri M$ .

Tako ker je blokirana kreditne kartica (imajo neko regijsko preverjanje in tudi vpn ne pomaga) in PayPal enako ne spusti.....pa tudi account profila imam USA .

Se pa verjetno sprašuješ kako pa lahko jaz kupujem na Brazil in Russkem storu s tem da je moj profil (Samotar) regijsko USA....  večini primerih je razlika v ceni očitna vsak € šteje :xbox:

 

hmmm no pa da vidimo , če sploh koga zanima .....

nadaljujem

 

tukaj........:icecream:

 

če bo interes

 :smiley-face-matrix:

 

Urejano od Samotar

Xbox

Link to comment
  • matej1990 featured this debata
  • 1 year later...

eno vprašanje, če je že kdo kdaj to delal.

Jaz imam registriran acconut na UK. A zadeva deluje, če greš na marketplace.xbox.com/en-us in tam čez kupiš igro. Npr. v trenutni akciji black friday je Lego igra v UK 9funtov v US pa 5$, kar je v pol cene. 

A zadeva deluje, če grem jaz na PC-ju na ameriški market store in tam kupim?

 

LP
ALeš

Link to comment
  • Pred 6 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.