Skoči na vsebino

RED DEAD REDEMPTION 2

WHERE'S OUR MONEY?!?
RDR2 tema

ANIMAL FORCE

Tower defense igra z VR implementacijo
Animal Force članek
  • Red
  • Dead
  • Redemption
  • 2
Vpiši se za sledenje  
Samotar

Xbox Store Checker oz. kje je ceneje ???

Priporočeni prispevki

:xbox:

Xbox Store Checker  klik ni in preveri

Je povezava do strani kjer imate skoraj vse xbox store na enem mestu valuta trgovine in primerjava cen v € ali $ zelena oznaka pomeni najcenejša cena , rdeča najdražja....

Stran ima tudi kategorije ; dnevno največ ogledanih iger, deals with GOLD oz. znižanja, nove igre....

Če pogledaš primer igra ASTRONEER (Game Preview) USA je 19.99$ oz 19€ zdaj pa poglej na RUS je pa špil 499 р. (RUB) oz. 7.66€ .

Praktično je špil cenejši več kot polovico  tako si privarčeval 10€ :popcorn:

Jaz uporabljam 3 store to so Brazil, Russi in Honk Kong ja pa USA kjer mam profil . Prej si lahko imel kreditno naštimano na vse store rabil si samo naslov ampak so na žalost blokirali pri M$ .

Tako ker je blokirana kreditne kartica (imajo neko regijsko preverjanje in tudi vpn ne pomaga) in PayPal enako ne spusti.....pa tudi account profila imam USA .

Se pa verjetno sprašuješ kako pa lahko jaz kupujem na Brazil in Russkem storu s tem da je moj profil (Samotar) regijsko USA....  večini primerih je razlika v ceni očitna vsak € šteje :xbox:

hmmm no pa da vidimo , če sploh koga zanima .....

nadaljujem

tukaj........:icecream:

če bo interes

:smiley-face-matrix:

uredil/a Samotar
  • ZA 4

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

te.... ne zanima... :shitstorm::beer:   grem naprej Until Dawn špilat 

uredil/a Samotar

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Zanimivo, meni je pred meseci vseeno šlo dodati moj MasterCard na USA profil s tem trikom lažnega USA naslova pri kartici. :headscratch: Lahko da vsake toliko preverijo ali podatki na kartici resnično držijo.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

eno vprašanje, če je že kdo kdaj to delal.

Jaz imam registriran acconut na UK. A zadeva deluje, če greš na marketplace.xbox.com/en-us in tam čez kupiš igro. Npr. v trenutni akciji black friday je Lego igra v UK 9funtov v US pa 5$, kar je v pol cene. 

A zadeva deluje, če grem jaz na PC-ju na ameriški market store in tam kupim?

LP
ALeš

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ustvari račun ali se vpiši za komentiranje

You need to be a member in order to leave a comment

Ustvari račun

Ustvari si svoj račun v naši skupnosti. Izredno preprosto!

Register a new account

Vpiši se

Že imaš račun? Vpiši se tu.

Vpiši se
Vpiši se za sledenje