Skoči na vsebino

Katere igre najbolj pričakujete v 2017?


Priporočene objave

  • vrhovni

Moja pričakovanja:

  • Destiny 2 - Zanima me kako bodo rešili težavo iz prvega dela, kjer je bila ob izidu zgodba hudo zanemarjena. In kaj bodo izboljšali?

  • Below - Zelo zanimivi art style.

  • Crackdown 3 - Da končno vidimo mighty MS cloud power! :)

  • Horizon: Zero Dawn - Visoka pričakovanja predvsem kar se grafične plati tiče. Verjetno bo ob izidu tole najlepša igra na PS4.

  • Prey - Zanimiva tematika igre in izpod rok Arkane studia (Dishonored).

  • Mass Effect Andromeda - Next-gen RPG!

  • The Legend of Zelda: Breath of the Wild - It's Zelda! Zelo zanimivo bo videti kako se bo igra igrala priklopljena v dock in kako na poti. Ali bo Zelda Link enako odziven?

  • Yooka Laylee - Zelo luštna platformščina.

  • Dreams - Ta igra me sploh ne vleče, da bi jo igral (se mi zdi preveč komplicirana), me pa zelo zanima kaj vse bo nastalo iz nje.

  • Red Dead Redemption 2 - Rockstar igra! Upam na RDR Remastered najavo. :begging:

  • Gran Turismo Sport - Tukaj me zanima ali bo igra resnično izšla v 2017? Govori se, da obstaja tudi rahel potencial, da izide komaj na PS5. :P

  • Resident Evil 7 - Zame z lahkoto ena bolj težko pričakovanih iger letos, zaradi razlogov, napisanih v RE7 temi. :D Insta-buy!

  • Star Wars Battlefront 2 - Verjetno ponovno dih jemajoči prizori, 60fps, pew-pew-pew efekti IN single player kampanja!

  • Little Nightmares - Zame ena najtežje prikovanih manjših iger letos.

     

  • Ghost Recon: Wildlands - Tu me predvsem zanima kako bo multiplayer. Ali bo totalni kaos?

  • Outlast 2 - Demo je čisto nor, zakaj ne bi bila kar celotna igra? Res creepy horror momenti.

  • South Park: The Fractured But Whole - Glede na to da gledam South Park, mislim da je logična poteza tudi igranje te igre.

  • What Remains of Edith Finch - Igra izpod rok Giant Sparrow studia, ki so ustvarili všečni The Unfinished Swan.

  • Rime - Noro lepa igra! Po novem tudi multiplatform izid.

  • Cuphead - Res dopadljiv old school stil.

  • Detroit: Become Human - Ponovno z lahkoto med najvišje uvrščenimi v kategoriji najtežje pričakovanih v 2017! Igro dela Quantic Dream (Heavy Rainy, Beyond). Verjetno se bo ponovno bolj gledalo, kot igralo, ampak glavno da bo zgodba zanimiva. Tematika v igri pa je itak TOP!

  • Hellblade: Senua's Sacrifice - Igra, ki je že dolgo v razvoju, ampak z vsakim novim videom obljublja več. Odlična tematika, odličen zvok in upajmo da tudi odličen gameplay. :)

  • Farpoint - PS VR streljačina, ki obeta.

  • Uncharted: The Lost Legacy - Ker je Uncharted! :D Prvi Uncharted brez Nathana. :(

  • Guardians of the Galaxy: The Telltale Series - Glede na to, da sem fan Telltale iger in da so mi Guardiansi bili zelo všeč... insta-buy.

  • Days Gone - Hodre hitrih zombijev, ki baje zgledajo odlično v HDRu.

  • The Last of Us Part 2 - Nadaljevanje ogromnokrat GOTY nagrajenega prvega dela. Tokra temačnejša tematika, igrali bomo kot Ellie, izpod rok Naughty Dogs (Gods).

  • God of War - Nordijaska mitologija, Kratos je nazaj (z brado in novimi orožji), Gods will fall once again!

  • Death Stranding - Kojima mojstrovina, tokrat s prostimi rokami in ne v okovih Konamija. :) 

  • Spider-Man game from Insomniac - My spider sense is tingling in mislim da ima ta igra potencial biti najboljša Spiderman igra do sedaj. Tudi to, da jo dela Insomniac in da tesno sodeluje Marvel, pove veliko.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
pred 1 uro, japanboy pravi:

Hm. Osebno bom rekel definitivno Uncharted Lost Legacy, Ghost Recon Wildlands definitivno. Rime se mi od manjših iger zelo zelo dopade.

Za Days Gone pa močno dvomim, da bodo izšli letos. Prej mislim da prihodnje leto za praznike.

jaz se strinjam z @japanboy tele igre bi zelo rad da izidejo letos najbolj pa me mika Days Gone upam da še letos izid te igre

Link to comment

Horizon: Zero Dawn , Prey

Mass Effect Andromeda, Red Dead Redemption 2

Resident Evil 7, Ghost Recon: Wildlands

Outlast 2, What Remains of Edith Finch

Rime, Detroit: Become Human

Hellblade: Senua's Sacrifice, Uncharted: The Lost Legacy

Days Gone dvomim, da bo letos. The Last of Us Part 2 2018 enkrat....

God of War, Death Stranding - tole bo 2018/2019

 

polovica od tega jih ne bo časa igrat.

Urejano od Gost
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.