Skoči na vsebino

The Grand Tour


TheRealDeal

Priporočene objave

Stari Top Gear je imel nekako bolje speljano oddajo. Pa malo forsirajo komedijanske vložke se mi zdi. Tiste znane goste, ki doživljajo nesrečo na poti v "studio" ,.. OK prvič je bilo smešno, zdaj so pa že malo bedni s tem. Zakaj res ne pripeljejo goste!? Pač ne bodo mogli odvoziti krogov z avtomobilom (ker je vsakič druga lokacija), ampak si izmisliš neki challenge. 

 

Res, da je za njih tudi "na novo" na nek način in vrjamem, da bodo iz epizode v epizodo boljši. Sem velik fan drugače, tako da lahko malo kritiziram :P:D 

 

Sem pa imel priložnost jih gledat v živo ... nepozabno :D 

 

10385527_10203148762614508_1095565879_n.mp4

 

mnovak91147.png

Link to comment
  • vrhovni

Se strinjam, kljub vidno višjemu budgetu, oddaja ni tako zanimiva, kot je bil Top Gear. Sedaj je meni vse skupaj bolj zabavni šov, kot pa zabavna avto oddaja. Sem pričakoval, da bodo obdržali kvaliteto prvega dela, pa žal ni tako.

 

Na primer tisti ekološki avti so mi bili čisto mimo. Ne smešno in ne zabavno. Kot da niso vedeli kaj naj počnejo in nimajo nobenega pametnega avta za vozit. Še huje je bilo posmehovanje iz filma Edge of Tomorrow, kjer avta dejansko skozi cel dolgi skeč ni bilo. Komaj na koncu se nato malo vozijo z Audi limuzino in to je to.

 

Isto mene moti Celebrity Brain Crash, kjer gosti še preden pridejo v studio umrejo. Ajde prvič, ajde tudi drugič, potem pa več ni zanimivo. Njim pa je še kar smešno. Pač britanski humor. Meni je takšno ponavljanje totalno mimo.

 

Res škoda zakaj niso bolj avtomobilistično osredotočeni in imajo manj fillerjev.

 

Kjer jih moram pa zelo pohvalit, pa so slin-slin posnetki! NORO zeditirajo videi! Še nisem zasledil boljših posnetkov, kot jih naredijo oni. :drool: Tukaj so po moje šli še korak dlje kot pri Top Gearu.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Evo pa sem pogledal še "frišno" epizodo GT-ja. Mislim, da je GT na pravi poti "stare slave". V tej epizodi se je videla podobnost s prejšnimi deli TG-ja. Test Lexusa GS-F na začetku je bil zabaven :) Potem pa še "roadtrip test" 3eh SUV. Še ta segment z gosti porihtajo pa bo super. 

 

Glede "The American"  imam pa mešane občutke. Ne vem, ali mi je všeč ali ne. Čisto odvisno od epizode :D

 

 

Urejano od TheRealDeal

mnovak91147.png

Link to comment

The Grand Tour Season Finale Trailer

 

 

Po videnem, je bila moja reakcija ... "aah :mellow:". Očitno imajo to sezono vsako drugo epizodo dobro. Mislim, saj so kul za pogledat vse, sam kaj s temi buggiji serjejo. Namesto Buggie epizode v puščavi bi kupili 3 cheap avte in bi bila veliko bolj zabavna epizoda. Počakajmo do petka, mogoče pa le ne bo "aah" :D

mnovak91147.png

Link to comment

Da nadaljujem monolog... 

 

Pa se je končala prva sezona The Grand Toura. Vesel sem, da so fantje nazaj, ampak vtis o prvi sezoni pa je majhno razočaranje. Mogoče so 3 ali 4 epizode res mi bile TOP, ostalo pa je bolj tako tako. Nova sezona naj bi prišla konec leta in komaj čakam, ker sem 100%, da bo veliko boljša. 

 

Sem pa nekje prebral, da naj bi Top Gear imel celo copyright na James Mayovo frazo "Oh Cock", v zadnji epizodi pa ravno to izgovori. Ali sledi tožba s strani BBC

Spoiler

(V rt naj se kušnejo)

... Bomo videli :D 

 

Ali je "launch control" uporaben v vsakdanjem življenju? Tale klip mi je pa highlight sezone. Režal sem se kot zmešan ko sem to videl :lol

 

mnovak91147.png

Link to comment

Monolog je, ker ostali še (vsaj jaz) nismo pogledali vseh delov :blush:
Glede na tvoje opise zadnjih par delov, me čaka še kar nekaj zabavne vsebine za pogledat :beer:

 

"The American" pa mi je čisto zgrešen. Ne vem, če ga naj jemlem resno, smešno, satirično? 
Upam, da do druge sezona pogruntajo kak boljši work around.... 

Urejano od Bartala
Link to comment
Pred 39 minutami, Bartala pravi:

Monolog je, ker ostali še (vsaj jaz) nismo pogledali vseh delov :blush:
Glede na tvoje opise zadnjih par delov, me čaka še kar nekaj zabavne vsebine za pogledat :beer:

 

"The American" pa mi je čisto zgrešen. Ne vem, če ga naj jemlem resno, smešno, satirično? 
Upam, da do druge sezona pogruntajo kak boljši work around.... 

Uživaj v gledanju :beer: 

 

Jst tega američana jemljem kot "Sarkastičnega Hillbilly-a". Vse, kar ni "Made in US and A" je zanič in samo V8 šteje, ostalo so mlinčki :D Najbolj mi je bil smešen, ko je Mustanga zapeljal po EbolaDrome-u. "five-o mustang,... this thing is a badass" :lol: Pač ne smeš ga resno vzet :D 

 

Drugače je pa to Mike Skinner. Večinoma je vozil v NASCAR seriji. 

mnovak91147.png

Link to comment
  • Pred 5 meseci ...
  • Pred 5 meseci ...

 

Gledate 2. sezono Grand Toura ? :D Mislim, da so naredili kar velik korak naprej v primerjavi s prvo sezono. Sedaj imajo goste v t.i. rubriki "Celebrity Face Off". Jaz jim ne bi rekel "zvezdniki", ker nisem poznal niti enega gosta, ki je bil v tej sezoni, ampak s časom mislim, da bodo pridobili tudi kakšno Hollywoodsko elito (zdej sem se spomnil, pa se mi ne da "Backspace-a" uporabit ... Bil je tisti iz Baywatcha gost, pa k je še tisti Kit Car vozil iz tiste TV serije iz 80ih (ne da se mi googla uporabit)). Marsikdo se na spletu pritožuje, da del oddaje kar preskočijo, ker je nezanimiv. Jaz vseeno pogledam, vendar se strinjam, da bi lahko (in vrjamem, da bodo v bodoče) izboljšali.  

 

Poslovil se je tudi "testni voznik" Mike Skiner a.k.a. "The American". On kot voznik ni slab, vendar mu ta vloga Hillbilly američana ni ležala in je jezila marsikaterega gledalca v 1. sezoni. Dejansko so za to krivi producenti in ne on. Nadomestila ga je ta deklina ...

 

Abbie Eaton, zmagovalka Mazda MX5 SuperCup v 2014 in prva ženska, ki je končala na skupnem  prvem mestu v svojem razredu v Blancpain Endurance Series s Ferrari 488 GT3 v 2017. Ko ne dirka pa je inštruktor vožnje v Sliverstonu ... GO GIRL!!! 

 

mnovak91147.png

Link to comment
  • vrhovni
31 minut nazaj, TheRealDeal pravi:

Sedaj imajo goste v t.i. rubriki "Celebrity Face Off". Jaz jim ne bi rekel "zvezdniki", ker nisem poznal niti enega gosta, ki je bil v tej sezoni, ampak s časom mislim, da bodo pridobili tudi kakšno Hollywoodsko elito (zdej sem se spomnil, pa se mi ne da "Backspace-a" uporabit ... Bil je tisti iz Baywatcha gost, pa k je še tisti Kit Car vozil iz tiste TV serije iz 80ih (ne da se mi googla uporabit)).

HOW DARE YOU?!? Hoff je živa legenda! :kratos: No ja, legenda, ki ne zna vozit. Mislim da je še zdaj zadnji na lestvici. :D

:dan:

 

Drugače pa se strinjam. Druga sezona je že seda DOSTI boljša kot prva.

 

Abbie je stara 26 let. Wow! Zgleda precej starejše.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.