Skoči na vsebino

Teredo IP


mattyazo287

Priporočene objave

Pozdravljeni!  Na xbox one S sem do zdaj lahko igral vse multiplayer igre(bf1, fifa17,...) sedaj pa mi pri multiplayer settings napiše da ni Teredo IP! Poskusil sem že od ponastavitve konzole na tov. nast., brisanje MAC, nastavitve routerja, ni da ni! Ve kdo za še kako drugo možnost? Sem pa kontaktiral xbox help center pa samo delajo izgovor na ponudnika int. storitev... Hvala!

Link to comment
  • vrhovni

Zdravo!

  1. Preveri če ima router kje opcijo v tem smislu "Allow Teredo Tunnels", "allow IPv6 tunneling" in jo vklopi ali pa ravno kontra "filter teredo packages" in jo ugasni. Nato naredi hard reset:
    Hard Reset - Press and hold the Xbox Logo on your console for about 5-8 seconds until the console shuts off.
  2. Na routerju vklopi UPnP (Universal Plug and Play) in nato Hard Reset konzole.
  3. Konzoli dodeliti statični IP in na routerju nastavi DMZ za ta IP. S tem odpreš vse porte za ta IP.
  4. Nekaterim pomaga tole: Settings > network > Advanced settings > Alternate mac address > Clear

Poročaj, če je kaj od tega pomagalo.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

1.Imamo Fritz7360, če kdo slučajno ve za Teredo tunelling, ker ga ne najdem.

2.Upnp sem že izklopil in vklopil pa tudi ne pomaga.

3. Lahko mogoče bolj podrobna navodila za statični IP?

4. MAC address sem tudi že brisanje pa ne pomaga...

Aja, imam pa ipv4, če je to pomembno...

Hvala!

Urejano od mattyazo287
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.