Skoči na vsebino

katere priključke mora vsebovati LCD za X360


MaDrung

Priporočene objave

Component, novi x360 pa imajo tudi HDMI, kolikor vem pa jih še ni v Evropi.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

a to je pol glih tk na HD kvaliteti? V navodilih mi piše, da mam HD AV kabel.(to tist glaven kabel ko ga poleg PSUja ustekam u xbox (preko katerega gre signal za asliko in zvok)) ;D

(sm nov glede teh priključkov) kaj je zdaj to??

EDIT: a je komponentni isto ko kompozitni?

a bom na tale lcd lahka prkluču?

http://www.mimovrste.com/artikel/1350069024/lcd-tv-sprejemnik-samsung-le26r32

Link to comment

Prvo kar ti priporočam, dodaj 50 eurov in kupi preko Bolha prodajalcev, dobiš Samsung 32LES81, kar pomeni večji zaslon in nova generacija zaslonov.

http://www.bolha.com/oglas2173994

Pri njem (ICO32) sem kupil sam. Poskrbel je za dostavo v MB, dobiš fakturo in zagotavlja garancijo.

Jaz sem sicer nabavil model LE3282B in sem v celoti zadovoljen z odnosom in samim TV-jem.

Za priklop konzole pa naslednje:

Komponentni video HD-kabel, ki je priložen Premium konzoli. Ne pozabi preklopit stikala.

Mnogi pa priporočajo VGA-kabel, ki ga dokupiš. Pravijo, da je preko VGA ostrejša slika, 1 : 1 pixel mapping, mel bi pa naj bledejše barve. Komentar bledejših barv pa ni tako pomemben, saj si jih lahko prilagodiš na TV-ju.

VGA-priklop ti še omogoča, da preko komponentnih priključkov na TV priklopiš kako video komponento in izkoristiš Progressive scan način, pri DVD-ju naprimer (res, da lahko šibaš DVD-filme preko konzole, sam mnogi in tudi sam imamo še DVD-zbirko na Regiji 1, konzola pa je regisko zaščitena). Slika vseeno ni toliko bistveno boljša, da bi ti to bilo ključnega pomena.

Seveda obstajajo DVD-predvajalniki, ki imajo HDMI kar je še bolje, ker ti upscale-jo na ločljivost TV-ja.

Po drugi strani pa, če priklopiš konzolo na VGA, izgubiš možnost priklopa računalnika preko VGA, če je samo en VGA priklop. To se sicer reši z VGA-preklopnikom, ampak brezveze dodatni strošek.

Najmanj priporočljiv je S-video.

Skrakta, sam imam na komponentni video in sem zelo zadovoljen. VGA za PC, DVD-video na SCART. Ostanejo še mi trije HDMI-ji.

Za zvok pa sta tako in tako stereo činča in digitalni optični priklop.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment
ja js bi rad filme gledal preko PCja in bi uporabil HDMI/DVI kabel in bi tv izrabil kot monitor. a je kbvaliteta takrat vredu?

a majo vsi lcd tvji te priključke za xbox al sam tisti pri katerih piše komponentni vhod?

V tem primeru enega od teh http://www.ceneje.si/equip-prikljucni-k ... mi-dvi-20m

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

Ni nujen je pa zelo dobrodošel.

Zraven premiuma dobiš komponentni HD kabel, ki ga je seveda priporočeno izkoristiti. Ta TV, ki ga nameravaš kupiti na Mimovrste ima komponentni vhod , zato bodi brez skrbi. Tisti kabel iz DVI na HDMI pa tudi ni preveč drag, si še ga sam omislim. Pol lahko probam konzolo na VGA, pa DVD na komponentega, PC pa na HDMI.

Tudi kabel VGA na VGA ni preveč drag, ki je tudi primeren za priklop na PC-ja na TV, v najslabšem primeru.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment
aha ce dokupim HDMI/HDMI kabel bo boljša slika?

Na kaj bi priklopil, če nimaš Elite.

Hja, pravijo da je HDMI najboljša slika, samo ne vem kako je v navezi s PC-jem. Samo te razlike med komponentnim, HDMI in VGA-priklopom so za moje pojme minimalne. Pač najbolje izkoristi možnost priključkov.

Da dobiš pravo ločljivost na TV je najbolje VGA, ne vem pa kako je s DVI/HDMI-preko PC-ja.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment
aha lol sm mislu, da je tist konektor na xboxu HDMI ;P

aha hehe no edino Elite ima pravi HDMI, tu http://news.com.com/8301-10784_3-9757547-7.html sem zasledil slike bele konzole z datumom junij 2007, ki tudi imajo HDMI.

Tako da bo MS vpeljal HDMI v vse konzole, bodoče Premium in Core.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.