Skoči na vsebino

ASTRO A50

Po več kot petih letih si Ozi ubode nove, brezžične, kobajagi surround - gejming slušalke. Izboljšan model priznanega proizvajalca Astro Gaming. Pregled 3. generacije slušalk, primerjava s 1. generacijo, ki sicer še miga, zakaj menjava in namig, kako do precej ugodnejšega nakupa.
Obišči prispevek!
Sveže
  • Prenovljena TEMNA tema! Obogatena in popolnoma igričarska. SVETLA ostaja v svoji super-light obliki
  • Funkcija iskanja je odslej na steroidih! Hitro in učinkovito!
Vpiši se za sledenje  
BuffaloSLO

KSi vs DBSi

Priporočeni prispevki

Prirodila se mi je ena zanimiva ideja, in sicer da bi se organiziralo tekmovanje med dvema gaming foruma (KDi in DBSi). Tekmovanja se bi lahko udeležil vsak uporabnik določenega foruma.  

Tekmovalo bi se v različnih igrah (Fifa, Nba, razne dirkačine, GTA, CoD, BF, arkade, itd.), v bistvu vse igre, katere imajo možnost za priredit tekmovanje. Tekmovanja bi potekala ob vikendih, za moje pojme najboljse ob nedeljah, ali pa po dogovoru tudi med tednom. Kot prvo tekmovanje bi dali naprimer Fifo, ki se bi odigrala samo enkrat ( v tem primeru se iz obeh forumov poišče najboljši igralec Fife) in potem naprej poražen forum predlaga novo igro.  

Več informacij se bo dopisovalo tukaj.

Razni predlogi dobrodošli ;)

uredil/a BuffaloSLO
  • ZA 4

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

bdw... a se bo kaj razvilo iz te ideje ? .... me že prsti srbijo :rock:... BAR is ready... anywhere, anytime .... :punch:

• ZA 1

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Žal ne bo nič iz tega. Za BF pa mislim, da bo vedno manj klanov, kateri bi igrali proti neuničljivim BARovcem ;). Bravo dečki

• ZA 2

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Deli na ostalih straneh

Ustvari račun ali se vpiši za komentiranje

You need to be a member in order to leave a comment

Ustvari račun

Ustvari si svoj račun v naši skupnosti. Izredno preprosto!

Register a new account

Vpiši se

Že imaš račun? Vpiši se tu.

Vpiši se
Vpiši se za sledenje